Ezan Full İzle

4.0
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 4.0
Kategori:
Yerli Korku

Yönetmen:

Oyuncular:
Leyla Metin Osman B. Keser Şahin Özden Tahsin Dursun Yeliz Yeşil

Yapım Yılı: 2016

İnançsız, asi ve asabi bir genç olan Ali, bu asabiyeti yüzünden işten çıkartılır. Bunun üzerine barda aşırı derecede alkol alan Ali, bar çıkışı evine giderken küçük bir kız çocuğuna çarpar ve kızı kanlar içerisinde olay yerinde bırakarak kaçar. Ancak Ali'nin unuttuğu bir şeyler vardır... Hem de hayatını alt üst edecek şeyler... Film Fethiye, Muğla'da çekildi.

Film hakkında ne dediler? (5)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hafta sonu mesai sebebiyle filmi izlemek istedim. Admine saygımla , oyuncuların amatörlüğü bir yandan, maddi anlamdan kaçmak adına merak ediyorum, hangi telefonla çektiler bu filmi!? Min. İphone 5 ile çekilseydi emin olunsun daha net olacaktı görüntüler. Bari paranız yoksa.. En önemlisi de, imam olsun, müslüman dinle alakalı çok alay gecilmiş o kesin!!!!…

  2. evet film izlenme kalitesi diğer filmlere nazaran düşük ama şu varki buna benzeri vakalar da mevcut bu tarz filmlerin çoğunu izleyen biri olarak izlemediğim bu kalmıştı diyebiliriz. izlenme sıralamasına göre artık izleyecek bir film yok diyorsanız sizi oyalayabilir. diğer durum da isim konusuna gelirsek evet isim çok bağdaştıramadım inançsız bir konu olan filmde ismi bana göre tevbe ( tövbe ) olabilirdi.

  3. harika bir film idi süreklendik gittik gerçekten ben hayatımda bu kadar egzotik aynı zamanda organik bir filme tanıklık etmedim size tavsiyem bütün aileyi toplayıp izlemenizdir iyi seyirler…

  4. şimdiye kadar hiç bir filme olumlu yada olumsuz en ufak bir yorum yapmadım emeğe saygı dedim geçdim ama ben hayatımda ilk defa bu kadar rezil ve amatöründe altında çekilmiş bir film görmedim harcanan paralara yazık….

  5. İsmi ezan ama ezan ile İslam ile alakası olmayan olumsuzluklarla dolu bir film. İzlemeyin derim ben.