Günah Keçisi Full İzle

6.9
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 6.9

Filme herhangi bir yaş sınırı koyulmamış fakat, argo kelimelerin bol olduğu bir film izleyeceğinizi filme başlamadan hatırlatalım. Şahin K. başrollüğündeki film… Şahin K. Almanya’da zengin fakat mutsuz bir yaşam sürdürmektedir. Bu hayatından vazgeçip normal yaşam isteği üzerine Bodrum’a yerleşir. Kötü şöhreti üzerine kaybettiği oğluna kavuşmak için çaba gösterirken bir kahraman ünvanına sahip olur.

Film hakkında ne dediler? (2)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok doğru , sürükleyici , komik ve güzel bir film.Herkese tavsiye ederim.Şahin K ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.İnsanları günahlarından dolayı yargılamamayı en iyi şekilde anlatan filmlerden biri.

  2. Siz kapalı kapılar ardında her türlü pisliği yaparken benmiyim lan günah keçisi… Adam tamamen haklı Türk insanı namusa karşı ahlak arıyor öğüt veriyor fakat kapalı kapılar ardında ahlaksız işler çevirebiliyor. Sözde misafirperveriz ama turistleri kabarık fiyat söylemeyi iyi biliyoruz genel itibariyle ve daha niceleri İstediğimiz yaşantıya göre yaşayalım ne bekliyorsak insanlardan o şekilde duyarlı olalım ve onları verelim insanlara…