İftarlık Gazoz Full İzle

6.3
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 6.3

1970'lerde bir Ege kasabasında yaşayan Adem, ilkokulu yeni bitirmiştir. Yazı çalışarak geçirmek isteyen Adem, ailesinden zorlukla da olsa izin alır ve Gazozcu Cibar Kemal Usta'nın çırağı olur. Ramazan ayı gelmiştir ve Adem bir yandan çalışırken oruç tutmaya niyetlenir. Ancak alışkın olmadığı için çalışırken oldukça zorlanır, serap görmeye başlar. Bu gün, Adem'in hayatının en uzun günü olacaktır. Çekimleri Muğla'da yapılan filmde ünlü sanatçı Cem Yılmaz da filmde yer aldı.

Film hakkında ne dediler? (34)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kolay kolay her filmi beğenmem .Alışıgeldik bir cem yılmaz filmlerinin dışında 80ler zamanınıda konu alan kaliteli bir film

  2. CEM YILMAZ qalppp nlxknvncmö

  3. Saçma diyenler herhalde Cem Yılmaz deyince filmden farklı beklentileri olduğundan. Bir dönemi, küçük bir kasabada yaşayan insanların hayata bakışlarını ve bazılarınında hayatı sorgulamalarını çok güzel anlatmış. Çok güzeldi.

  4. Gördgpm en sacma filimlerin basinda gelir.. cok anlasilacak bisi yok. Birilerini yaglamak icin yapilmis belli..

  5. film saçma sapan neden derseniz butür olaylar sadece türkiyede olmadı bütün dünyada oldu ve halen devam eden ülkeler var ama sadece türkiyede yaşanmış gibi yansıtılıyor ve nesilden nesile aktarılmaya çalışıyor yönetmenler senaristler oyuncular size sesleniyorum butür filmlerle yeni neslin beynini yıkamayın bir şeyler aşılamaya çalışmayın kendi içimizde bir birimizi sen şu sun ben buyum dedirterek insanları soyutlamaya çalışmayın bir bir lerine düşman bir neslin yetişmesini sağlıyorsunuz biz ler birer bütünüz bir elin beş parmağı gibi bu yüzden bu filimi kınıyorum

  6. ya böle güzel film ilk defa izledim kaldımı böle yönetmenler

  7. Film çok güzel tabiki herkezin anlayacağı kapasitede olmayacağı eskileri bilmediği için anlamakta zorluk çekecektir.Begenmeyecektir .

  8. şahane bir film 3 defa izledim bir daha olsa bir daha izlerim

  9. normalde hiç bi filmde ağlamam ama bu filmde gözyaşlarımı tutamadım çok güzel bi film

  10. Mukemmel FILMMM !!!