Mc Dandik Full İzle

3.5
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 3.5
Kategori:
Yerli Komedi

Yönetmen:

Oyuncular:
Lemi Filozof Özay Fecht Ragga Oktay Sümer Tilmaç

Yapım Yılı: 2014

Öksüz ve yetim bir çocuk olarak büyüyen Dandik, hayatı boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşmış ve her birini tek başına halletmeyi başarmıştır. Bir gün seneler önce kaybettiği çocukluk aşkı Aslı ile karşılaştığında ise hayatı değişir. Dandik, aşkının peşinden gitmeye kararlıdır ancak o esnada karşısında beklenmedik bir düşman vardır. Bu kötü adamı alt etmeye çalışırken çeşitli zorluklar ve engellerle karşılaşır ancak aşkından vazgeçmeyi bir an bile aklından geçirmez. Dandik’in tek isteği mutlu bir hayat kurmaktır ve bu yolda tek yardımcısı en yakın arkadaşı Fiko olacaktır.

Film hakkında ne dediler? (16)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Normal bir film. Emek için sağ olun…

  2. bazen küfürlerden çok sıkıldım ama zaman kaybı değil bazı yerlerine gerçekten çok güldüm kalbin şarkıyla atması danslar kamera arkası görüntüler izleyin not küçük çocuklar bakmasın artı ailecek bakılacak bişey değil tek izleyin

  3. bir film bu kadar igrenç ve gereksiz olabilir sacma sapan sahneler saçma sapan seyler bende izleyiciyle paylaşmayın lütfen teşekkürler..

  4. Çok komik ve güzeldi 😀

  5. yawww saçma sapan bi filim zaman kaybı

  6. Bu filme ismi çok aramamışlar

  7. bence coook guzel superrr bi filim

  8. cok berbat cokkkkk yazı yazık cok yazık bu masraflara ve emeğe saygısızlık olarak görüyorum

  9. bu kadar sacma bi film izlemedim adam zevk olsun dıye sacma sapan bısey cekmıs mesela olay turkıyede gecıyo bızım polısler gozaltına alıyo ama adam yurt dısnda bı hapıshanede hapse atılıyo say say bıtmez zaman kaybı ızlemeyın.

  10. iğrenç bibr filim 10 üzerinden 0,50 yi bile geçemez fakit kaybı iğrenç