Açelya Elmas KİMDİR?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konsevatuarı müzik bölümünde mezunudur.

Açelya Elmas FİLMLERİ

 • Bordo Bereliler Suriye Full İzle

  Bordo Bereliler Suriye Full İzle

  2017
  Bordo Bereliler Suriye Full İzle
  Bordo bereliler özel kuvvetler ekibine bağlı PKK'nın çukurcadaki yerlerine baskın yaptıktan sonra gizlice telsizlerini kapatıp Suriye'ye giriyor gerilim dolu operasyon başlıyor. Filmin yönetmenliğini Erhan Baytimur seneryoyu Coşkun Gündoğdu ve Cenk Ertan, Sedat Mer, Arda Esen, Açelya Elmas gibi ünlü oyuncular rol alıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon
  İzlenme: 7,593 İmdb: 0.0
 • Mazlum Kuzey Full İzle

  Mazlum Kuzey Full İzle

  2015
  Mazlum Kuzey Full İzle
  Mazlum Kuzey bir elinde sazı, bir yanında dostu Tıfıl ile pavyonda çalışıp, hayatlarını kazanmaktadırlar. Fakat pavyondan kovulup, işsiz kalmaları ile bir anda organ mafyasının da tuzağına düşerler. Mafyaya borçları kapatabilmek için bin tane “farklı” işe koştururlar: Amsterdam’da ‘marjinal’ düğünlerde şarkı da söylerler, yerli akıllı telefon üretme işine girerler hatta tüy dökücü krem bile satarlar!
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 204,173 İmdb: 4.1
 • Kedi Özledi Full İzle

  Kedi Özledi Full İzle

  2013
  Kedi Özledi Full İzle
  Birbirlerini her ne kadar sevselerde, sürekli sorun yaşayan Kıymet ve Kadir bozulan ilişkilerini bir kedinin aracılığına bırakır. Üniversite sonrası tanışan ve ozamandan beri beraber olan, etrafındakiler tarafından örnek çift olarak gösterilirken Kadir'in çapkın arkadaşları yüzünden karmaşık bir hal alacaktır.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 100,199 İmdb: 4.7

SOSYAL AĞLAR