Ali Sunal KİMDİR?

Ali Sunal, 1977 doğumlu sinema ve tiyatro sanatçısı. Efsane aktör Kemal Sunal'ın oğludur.
Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Halen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. 
2011'de evlendiği sinema oyuncusu Gökçe Bahadır ile 7 aylık evliliğin ardından boşandı. 

Ali Sunal FİLMLERİ

 • Hayat Öpücüğü Full İzle

  Hayat Öpücüğü Full İzle

  2015
  Hayat Öpücüğü Full İzle
  Türlü takıntıları bulunan, hastalık hastası Metin (Ali Sunal) bir gün yaşam dolu Hayat’a rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkansızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecek midir?
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 308,910 İmdb: 5.9
 • Yusuf Yusuf Full İzle

  Yusuf Yusuf Full İzle

  2014
  Yusuf Yusuf Full İzle
  Film çocukluğundan bu yana otomobil tutkusu olan ve bir araba yarışçısı olmanın hayalleriyle yaşayan Yusuf’un hikayesini ele alıyor. Ancak şans Yusuf’a gülmez, gerçek hayat, hayalleri konusunda pek de cömert davranmaz. Şimdilerde Ankara’da dolmuş şoförlüğü yapan Yusuf artık tam bir modifiye tutkunudur. Bir gün yine dolmuş sürdüğü esnada papaz olan bir yolcuyu arabasına alır. Ancak bu papaz görünümlü adam, o gün Ankara’ya gelen Papa’ya suikast düzenlemek isteyen Yusuf adında bir militandır. Artık iki Yusuf bir dolmuşun içindedir ve biri can almaya çalışırken diğeri can kurtarmak için çabalayacaktır…
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 130,395 İmdb: 3.0
 • Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle

  Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle

  2008
  Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle
  Komedyen Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı “Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım” filmi bir cezaevindeki talihsiz mahkumun hayatını mercek altına aldı. Yapımın afiş fotoğrafını cezaevi tabur komutanının çektiği filmde, Bayrampaşa’nın gerçeklerine ve gündelik hayatına da ışık tutulması kaygısı güdülmüş. Gerçek bir olaydan esinlenildiği ileri sürülen “Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım” filminin özel gösterimi, TÜRSAK ve Antalya Kültür Sanat Vakfı’nın (AKSAV) işbirliğinde 19-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 44. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde, eski adalet bakanı Mehmet Ali Şahin’in de katılımıyla yapılmıştı.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Komedi
  İzlenme: 7,113 İmdb: 4.3

SOSYAL AĞLAR