Asuman Dabak KİMDİR?

Sanat hayatına Bahçelievler Belediye Tiyatrosunda başlayan Asuman Dabak, seslendirme üzerine çalışmalar yaptı. Turizm ve otelcilik okuyan, ancak oyunculuk eğitimi almamış olan sanatçı, buna rağmen, iyi gözlemcilik ve yorumculuk yeteneğiyle tiyatrodan sonra kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Tatlı Hayat dizisindeki 'Menekşe' rolü ile ilgi topladı. Özel bir televizyon kanalında sunuculuk yaptı. Asuman Dabak Tiyatrosu'nu kuran sanatçı, hazır cevap oluşuyla tanınıyor.

Asuman Dabak FİLMLERİ

 • Zengin Kısmet Full İzle

  Zengin Kısmet Full İzle

  2017
  Zengin Kısmet Full İzle
  Zengin Kısmet filminde Sude ve Cüneyt daha yeni tanışan bir çiftdir, Okullarının son gecesi olan Mezüniye balosuna beraber katılmak için bir karar alırlar, herşey planlandığı gibi giderken Cüneyt'in zengin babasının mallarına ambargo koyulur ve geriye bir çöpleri bile kalmaz. Bu durumu kabullenemeyen Cüneyt dalyana kendisine zengin bir kısmet bulmaya gider. Hayallerindeki zengin kısmeti orada bulup ona çok uyumlu ve umut dolu bir eş olmak için uraşmaktadır...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 58,061 İmdb: 6.0
 • Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu izle

  Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu izle

  2015
  Eski Sevgiliyi Unutmanin 10 Yolu izle
  Alper (Atılgan Gümüş) çok sevdiği sevgilisi Zehra ile evlenmek üzereyken düğünde yaşadığı korkuyla evlenmekten vazgeçer. Yaptığına çok pişman olan Alper, eski sevgilisini unutup hayatına devam edebilmek için konunun uzmanı bir aşk doktoruna başvurur.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 158,733 İmdb: 7.5
 • Seni Seviyorum Adamım Full izle

  Seni Seviyorum Adamım Full izle

  2014
  Seni Seviyorum Adamım Full izle
  Seni Seviyorum Adamım full izle, Seni Seviyorum Adamım filmi izle, Seni Seviyorum Adamım hd izle - Berk ünlü bir müzik yapımcısıdır. Ancak her insanın başına gelebilecek olaylar gibi önce işini sonra da aşkını kaybeder. Ve kendine yeni bir hayat kurmak zorundadır. Yıllardır yaşadığı İstanbul'dan olumsuzluklar sebebi ile taşınarak Kıbrıs'a yerleşir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 124,284 İmdb: 5.5
 • Kurtuluş Son Durak Full İzle

  Kurtuluş Son Durak Full İzle

  2012
  Kurtuluş Son Durak Full İzle
  Şiddettin her türlüsüne karşı olan sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen sıra dışı kadınlar.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 21,923 İmdb: 7.2
 • Herkes Mi Aldatır Full izle

  Herkes Mi Aldatır Full izle

  2010
  Herkes Mi Aldatır Full izle
  Evli ama tipinden beklenmeyecek kadar çapkın bir adam! Zengin ve yakışıklı kocası tarafından sürekli aldatılan mutsuz ve öfkeli bir kadın! Bu iki insanın yolları farklı sebeplerden dolayı, bir gece aynı otelde kesişir. Tanışır, konuşur, flörtleşir ve kendilerini otel odasındaki bir yatağa zor atarlar. Sabah uyandıklarında kadındaki öfke yerini pişmanlık ve şaşkınlığa bırakmış, adam ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Fakat her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir… Adamın karısı ve kadının kocası aynı otelde burunlarının dibinde kalmaktadırlar. Birbirleriyle karşılaşmaları kaçınılmazdır.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 29,074 İmdb: 4.7
 • Ademin Trenleri Full İzle

  Ademin Trenleri Full İzle

  2007
  Ademin Trenleri Full İzle
  "Kimi İnsan kendi günahlarını taşır, kimileri de başkalarının günahlarını..." Hasan Hoca yıllarca Bekir’in günahını taşıdı sırtında... Bekir’in kirletip terk ettiği Hacer’i ailesinden korumak için nikahına aldı. Ama ona hiç el sürmedi. Bunu Allah’ın kendisine bir sınavı kabul ediyordu ve bir gün Bekir’in Hacer’e döneceğine inanıyordu.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 5,298 İmdb: 5.7

SOSYAL AĞLAR