Atıf Emir Benderlioğlu KİMDİR?

Emir Benderlioğlu 28 Ekim 1979 Ankara'da doğdu ilk olarak TRT tanıtım kordinatörü olarak 2 yıl çalıştı. Daha sonra Alper Çağlar ile tanıştı daha sonra Alper Çağlar yönetiminde:Cam Göz - Batu - Bukalemun - Ozan - 4 Saat -Ferit - gibi kısa filmlerlede başrol oynadı. Barış Pirhasan'ın yönetmenliğini üstlendiği Ademin Trenleri Adlı Filmde ana karakterleden biri olan Bekir karakterini canlandırdı daha sonra Özer Kızıltan'ın yönettiği Sessiz Fırtına adlı dizide İbrahim karakterini canlandırdı 2008 yılında da med yapım dizisi olan Dedektif Biraderlerle başrol olarak Savaş karakterini canlandırdı yakışıklı oyuncu şimdi ise Kavak Yelleri adlı dizide Burak karakteri ile karşımıza çıkan Emir Benderlioğlu fotoğrafçılıklada yakından ilgileniyor ve animasyon 3D grafik gibi yarışmalardanda ödül kazanmıştır..Adem'in Trenleri (2006) Sessiz Fırtına (2007) Dedektif Biraderler (2008)Kavak Yelleri (2008)

Atıf Emir Benderlioğlu FİLMLERİ

 • Kızkaçıran Full İzle

  Kızkaçıran Full İzle

  2016
  Kızkaçıran Full İzle
  Ahmet yıllardır sevdiği eski aşkı Gül'ün başka biriyle evlenmesine katlanamaz ve Gül'ü düğün arabasıyla kaçırır ve yollara düşer. Ama unuttuğu birşey vardır, gelinin yanında müsatakbel damadı da kaçırmıştır. Gelinin ve damadın ailesi Ahmet'in peşine düşmüşken Ahmet de kızı dedesinin köyüne götürmeye karar ve başlarına yol boyunca tuhaf olaylar gelir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 93,033 İmdb: 4.8
 • Deli Dumrul 2 Hop Dedik Full İzle

  Deli Dumrul 2 Hop Dedik Full İzle

  2011
  Deli Dumrul 2 Hop Dedik Full İzle
  Deli Dumrul (Emir Benderlioğlu), İstanbul’un Kurtlar Kuşlar Alemine meydan okumuş ve oyuna getirilerek hapse düşmüştür. İçerde hayatının zindana döneceğini düşünürken, ruh dünyasında derin tesirler meydana getirecek olan gönül erlerinden İhsan Bey (Bulut Aras) ile tanışır. Hapiste Dumrul ile İhsan Bey’in en has talebesi ve manevi evladı Alperen ( Orhan Bıyıklı) arasında sıkı bir dostluk başlar. Deli Dumrul’u, gönül eri İhsan Bey’i ve yiğitlik timsali Alperen’i uğradıkları iftiralardan aklayıp kurtaracak kişi ise Başkomiser Semih (Mesut Çakarlı) ve Komiser Zeynep’tir (Ceren Benderlioğlu).
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 19,874 İmdb: 7.4
 • Ademin Trenleri Full İzle

  Ademin Trenleri Full İzle

  2007
  Ademin Trenleri Full İzle
  "Kimi İnsan kendi günahlarını taşır, kimileri de başkalarının günahlarını..." Hasan Hoca yıllarca Bekir’in günahını taşıdı sırtında... Bekir’in kirletip terk ettiği Hacer’i ailesinden korumak için nikahına aldı. Ama ona hiç el sürmedi. Bunu Allah’ın kendisine bir sınavı kabul ediyordu ve bir gün Bekir’in Hacer’e döneceğine inanıyordu.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 5,298 İmdb: 5.7

SOSYAL AĞLAR