Ayşen Gruda KİMDİR?

Ayşen Gruda (d. 30 Kasım 1945, İstanbul), Türk tiyatro ve sinema oyuncusudur. Domates güzeli lakabıyla tanınmıştır.

Ayşen Gruda FİLMLERİ

 • Sucu Kamil Full İzle

  Sucu Kamil Full İzle

  2017
  Sucu Kamil Full İzle
  Mahallenin gözde tanılan isimi sucu kamil herkes tarafından çok sevilir. Bir tek kişiye aşık olan ve onu içinde yaşayan kamil bir gün bir gaz ile onu yemeğe götürmek istediğini söyler. Anlamsız bir biçimde kamilin yemek teklifini kabul eden kız yemekte başına geleceklerden habersizdir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 85,437 İmdb: 5.5
 • Kötü Kedi Şerafettin Full İzle

  Kötü Kedi Şerafettin Full İzle

  2016
  Kötü Kedi Şerafettin Full İzle
  Sıradan bir Mart sabahı Şerafettin, kadim dostları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşam için mangal hazırlığı yapmaktadır. Ancak gün içinde başına gelmedik kalmaz, babası Tonguç tarafından evden kovulacak, düşmanlarının saldırısına uğrayacak, baba olduğunu öğrenecek, ilk kez aşık olacak ve başına bir sürü olay gelecektir. Yine de bütün bunlar olurken akşam o mangalı yapmaya kararlıdır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 157,558 İmdb: 8.1
 • Dedemin Fişi Full izle

  Dedemin Fişi Full izle

  2016
  Dedemin Fişi Full izle
  Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 523,276 İmdb: 6.0
 • Seni Seviyorum Adamım Full izle

  Seni Seviyorum Adamım Full izle

  2014
  Seni Seviyorum Adamım Full izle
  Seni Seviyorum Adamım full izle, Seni Seviyorum Adamım filmi izle, Seni Seviyorum Adamım hd izle - Berk ünlü bir müzik yapımcısıdır. Ancak her insanın başına gelebilecek olaylar gibi önce işini sonra da aşkını kaybeder. Ve kendine yeni bir hayat kurmak zorundadır. Yıllardır yaşadığı İstanbul'dan olumsuzluklar sebebi ile taşınarak Kıbrıs'a yerleşir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 124,306 İmdb: 5.5
 • Doktor Civanım izle

  Doktor Civanım izle

  1986
  Doktor Civanım izle
  İstanbul'da bir hastanede hademelik yapan Kemal, köyüne döner. Kendini doktor olarak tanıtır ve halkı ücretsiz olarak muayene etmeye başlar.Bu arada Ruşen Ağa'nın kızı Sümbül'e aşık olan Kemal aşkına karşılık görür. Ancak bir süre sonra sahte doktor olduğu ortaya çıkar...
  Tür: Yeşilçam Komedi
  İzlenme: 16,423 İmdb: 6.9

SOSYAL AĞLAR