Bülent Çolak KİMDİR?

20 Eylül 1977 İstanbul doğumlu olmasının yanında dedesinin Makedonya Vişegrat'tan göçettiği bilinir. Reis Çelik'in yönettiği 1998 yapımı Hoşçakal Yarın adlı filmde Hüseyin İnan karakteriyle sanat yaşamına başladı. Gönül Yarası ve Joenjoy gibi filmlerde de çeşitli roller alan Bülent Çolak, Fırtına ve Hırsız Polis adlı dizilerde de oynamıştır. Ayrıca oyuncuSemaver Kumpanyada tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir. Evlidir ve Okyanus adında bir oğlu vardır.

Bülent Çolak FİLMLERİ

 • Sucu Kamil Full İzle

  Sucu Kamil Full İzle

  2017
  Sucu Kamil Full İzle
  Mahallenin gözde tanılan isimi sucu kamil herkes tarafından çok sevilir. Bir tek kişiye aşık olan ve onu içinde yaşayan kamil bir gün bir gaz ile onu yemeğe götürmek istediğini söyler. Anlamsız bir biçimde kamilin yemek teklifini kabul eden kız yemekte başına geleceklerden habersizdir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 85,437 İmdb: 5.5
 • Geniş Aile 2 Her Türlü izle

  Geniş Aile 2 Her Türlü izle

  2016
  Geniş Aile 2 Her Türlü izle
  Zekai (Bora Akkaş) bir gün kumarhanelerdeki rulet masasını kontrol eden bir saat düzeneği icat edince, Cevahir (Ufuk Özkan) bunu hemen kullanarak zengin olmayı aklına koyar. Paçacı (Şinasi Yurtsever) namlı bir kumarhane sahibinin yerinde alet denenir, ancak tam hazır olmadan kullanıldığı için paraları ilgisiz kişiler kazanır. Büyük maddi kayba uğrayan Paçacı, Cevahir'in sevgilisi Pırıl'ı (Gizem Akman) kaçırır, parayı bulamazlarsa genç kadın ölecektir. Saat düzeneğiyle birlikte Kıbrıs kumarhanelerine giden Cevahir ve arkadaşlarına burada Koyu Bilal (Fırat Tanış) de katılır. Önce ihtiyaçları olan parayı kazanan, sonra gerisin geri kaybeden ekibin Pırıl'ı kurtarabilmek için sadece 4 saati kalmıştır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 186,917 İmdb: 5.8
 • Geniş Aile Yapıştır Full İzle

  Geniş Aile Yapıştır Full İzle

  2015
  Geniş Aile Yapıştır Full İzle
  Cevahirim babaannesi Hafize'nin hastane masraflarını bulmaya çalışan Cevahir'e bir define haritası ulaşır. Koyu Bilal haritadan haberi olur ve haritanın yarısı Bilal'de diğer yarısı Cevahir'de kalır. Haritada Ayvalık işaretlidir ve filmin kahramanları defineyi bulmak için yola çıkar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 541,326 İmdb: 6.1
 • Öğrenci İşleri Full İzle

  Öğrenci İşleri Full İzle

  2015
  Öğrenci İşleri Full İzle
  Baba yadigarı hazırlık dersanesini zorlukla işleten Kısmet, müteahhit kardeşi İsmet’in (kıymetli) dersane arsasını kendisine satması ısrarlarına hep karşı koymuştur. Ta ki fakir öğrencisinin komaya giren kardeşine yardım sözü verip İsmet’in iddiaya girme teklifini kabülüne kadar: İsmet kazanırsa arsayı satın alacak, Kısmet kazanırsa dersane borçları ödenip fakir öğrencisinin kardeşinin ameliyat masrafları karşılanacaktır. Kimin sınıfı sınavda daha başarılı olacaktır? Hile ile sınıfını üniversitelilerden para karşılığı oluşturan inşaatçı İsmet mi, sınıfı 3 yıldır sınavı kazanamayanlardan oluşan Kısmet mi? Üstüne üstlük Kısmet’in bel bağladığı rehber hoca, firari Bobinci Nuri tarafından gasp edilmiş ve böylece artık tüm motivasyon teknikleri bir mahkum tarafından verilmeye başlanmıştır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 142,056 İmdb: 5.8
 • Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk Full İzle

  Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk Full İzle

  2015
  Vay Başıma Gelenler 2 Buçuk Full İzle
  Hayatını karın tokluğuna rol aldığı erotik filmlerle geçindiren Kerim’in en yakın arkadaşı Basit dışında pek kimsesi yoktur. Çaresizlikle sürüp giden hayatları, Kerim’in varlığından bile haberdar olmadığı babasının ortaya çıkmasıyla kökünden değişir. Zira ölüm döşeğinde olan babası, ölmeden önce oğlunu görmeyi istemiştir. Kerim’in bilmediğiyse bir hayli varlıklı bir adamın oğlu olduğu ve büyük bir mirasın varislerinden biri olacağı gerçeğidir. Kerim en yakın dostu Basit’i de alarak babasının yaşadığı lüks malikanenin yolunu tutar ve burada üvey annesi Peri ile üvey kardeşleri Rüya ve Arif ile tanışır. Her biri birbirinden ilginç özelliklere sahip, herkesin birbirinden nefret ettiği yeni ailesi Kerim’in gelişiyle birlikte büyük şaşkınlık yaşar; diğer yandan Kerim de en az onlar kadar şaşkındır. Kerim’i şoke eden bir diğer gerçek ise babasının gizli bir tarikatin lideri olduğudur.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 51,994 İmdb: 5.0
 • Mutlak Adalet Full İzle

  Mutlak Adalet Full İzle

  2014
  Mutlak Adalet Full İzle
  İzmir´de yaşayan Metin, ailesiyle sakin bir hayat süren başarılı bir öğretmendir. Her gün olduğu gibi işten eve döndüğünde tüyler ürpertici bir manzarayla karşılaştığında hayatı altüst olur. Evlerine hırsız girmiş, karısına tecavüz edilmiş, kızı ise ağır bir şekilde yaralanmıştır. Bu manzarayla karşılaştığında hırsızlardan birini yakalayabilip öldürür.
  Tür: Yerli Aksiyon, Yerli Dram
  İzlenme: 29,630 İmdb: 6.9
 • Kanunsuzlar Full İzle

  Kanunsuzlar Full İzle

  2014
  Kanunsuzlar Full İzle
  İso ve Cengo kısa yoldan para kazanmanın yollarını arayan iki arkadaştır. Aldıkları son iş aslında oldukça kolaydır. Sadece onlara verilen paketi başka bir şehre götürüp teslim etmek. Ama şeytan boş durmaz. Paketin içinde ne olduğunun merakı korkudan ağır basar. İşte bu noktada onlar için macera başlar..
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 90,886 İmdb: 7.7
 • Hükümet Kadın 1 Full İzle

  Hükümet Kadın 1 Full İzle

  2012
  Hükümet Kadın 1 Full İzle
  8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi. Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 12,453 İmdb: 6.8

SOSYAL AĞLAR