Burcu Binici KİMDİR?

BURCU BİNİCİ ;
06.07.1986 yılında Erzurum'da doğdu.Aydında büyüdü.İlkokulu Ekrem Çiftci İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra Aydın Lisesi’nde lise öğrenimini tamamladı.Lise bittikten sonra Akbank Erzurum Merkez Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı.
Beş yaşından bu tarafa dans eden ünlü sanatçı Anadolu Ateşi’ndeki bir hoca tarafından keşfedilerek dans ekibine çağırıldı.Bir yıl kadar Anadolu Ateşi’nde dans ettikten sonra hayatı bir gün içerisinde değişti.
En yakın arkadaşı olan Pınar Aydın kendisini menejeriyle tanıştırdı ve kendisi Rize Hemşinli olduğu için bütün aksanları yapabiliyordu.Ertesi gün Pınar Aydın’ın menejerinin yolladığı yerde bu aksanları yaparken İlkay Doğan yeteneğini keşfetti.
Daha sonra Meral Okay,Bir Bulut Olsam Dizisi’nin Gülengül rolünü teklif etti ve oyunculuğa ilk adımını attı.Aynı zamanda şan eğitimi almış,asma davul ve  nagarada çalıyor.

Burcu Binici FİLMLERİ

 • Babaların Babası Full İzle

  Babaların Babası Full İzle

  2016
  Babaların Babası Full İzle
  İstanbul mafya aleminin en saygı duyulan ismi "Babaların Babası" Necdet Çetin (Menderes Samancılar), yasaklamasına rağmen diğer mafya babalarının onun arkasından uyuşturucu ticareti yaptığını öğrenince çok sinirlenir. Onlara bir ders vermek için plan yapar, ancak tam bu esnada bir mezarlıkta uğradığı suikast girişimi sonucu yaralanır. Bu beklenmedik olayın sorumluluğu, zamanında Çetin ile büyük sorunlar yaşamış Tarık Tenekeci'nin (Ayhan Taş) üzerine kalır. Tarık Tenekeci suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Necdet Çetin'in Tarık Tenekeci’nin eski sevgilisinden bir oğlu olduğu ortaya çıkar. Berk adlı bu genç baleyle ilgilenen, sevgilisi İnci ile birlikte yaşayan, kimseye zararı dokunmayan biridir. Necdet Baba, kendisinin yaralanmasıyla işleri oğluna devretmek ister, onu yetiştirme görevini ise en güvendiği adamı Mahmut'a (Ali Sürmeli) verir. Ancak Berk'in varlığından diğer mafya babalarının haberdar olması, işleri alt üst edecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 112,631 İmdb: 5.6

SOSYAL AĞLAR