Büşra Pekin KİMDİR?

1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin, lise eğitimini Arkansas Lake Side High School'da tamamladı. İzmir'e dönerek, 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro/Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra, B.K.M. Mutfak Oyuncuları'na katıldı. Yaptığı işler arasında Bir Demet Tiyatro, En Son Babalar Duyar, Kutsal Damacana bulunan ve Ağır Roman, III. Richard, Cadı Kazanı, Selvi Boylum Al Yazmalım oyunlarında oynayan Buşra Pekin, şu anda B.K.M. Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmakta ve Sınıf adlı televizyon dizisinde rol almaktadır.

Büşra Pekin FİLMLERİ

 • Benim Adım Feridun Full İzle

  Benim Adım Feridun Full İzle

  2016
  Benim Adım Feridun Full İzle
  Uzun zamandır sevgilisi olan Ayla filmimizin kahramanı Ersan'ı terk eder ve neye uğradığını şaşıran Ersan sevgilisini geri kazanmak için elinden gelen herşeyi yapar ama nafile sonunda ayrılığı kabullenir, Daha önce aşk acısı yaşamadığı için şaşkına döner herhangi bir düğüne gidip kafa dağıtmak ister ve damadın babası onu Almanya'da tanışı olan Feriduna benzetir, bianda bütün ailenin göz bebeği olan Ersan kendini feridunmuş gibi tanıtıp bu duruma devam eder.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 77,299 İmdb: 4.8
 • Mucize Full İzle

  Mucize Full İzle

  2015
  Mucize Full İzle
  Çekimleri İzmir Foça, Uşak, Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde gerçekleştirilen "Mucize" Mahsun Kırmızıgül'ün dördüncü filmi. Kırmızıgül bu kez 1960'lı yıllarda sefalet içinde yaşayan, darbenin içinde debelenen Türkiye’nin panoramasına ışık tutacak. Filmde, fakirliğin hüküm sürdüğü yıllarda, okumayı bekleyen yüzbinlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikayesi anlatılıyor. 1960’lı yıllarda darbe döneminde geçen film, Egeli bir öğretmenin (Talat Bulut’un) Anadolu'nun ücra bir köşesine sürgüne gidişini anlatıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Dram, Yerli Komedi
  İzlenme: 1,105,313 İmdb: 7.6
 • İtirazım Var Full İzle

  İtirazım Var Full İzle

  2014
  İtirazım Var Full İzle
  Selman Bulut’un imamı olduğu camide bir cinayet işlenir. İmam Selman Bulut, polisin pek de ilgilenmediği cinayeti çözmek için kolları sıvar. Ancak imamın yöntemleri de kendisi kadar sıra dışıdır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon
  İzlenme: 160,263 İmdb: 8.3
 • Hadi İnşallah Full İzle

  Hadi İnşallah Full İzle

  2014
  Hadi İnşallah Full İzle
  PuCCa dört yılını geçirdiği Ankara’dan, o dört yılı birlikte geçirdiği erkek arkadaşını kaybederek İzmir’e ailesinin yanına döner. Çok ama çok mutsuzdur, dünyanın sonunun geldiğini düşünür. Aşk acısının en sert hallerini yaşar. Evine, içine kapanır; hüzünlü ayrılık şarkıları dinler; gözü telefonda tekrar arayıp “barışalım” demesini bekler. Bu arada ne bulursa yer tabi, bunalımdadır. Bu sırada ailesinin de baskısıyla İzmir’deki bir yerel TV kanalına iş görüşmesine gider; hiç istemeyerek hem de. Ama işte o gün olanlar olur. “Pekmez” lakabını taktığı o yakışıklıyla karşılaşır. Anlamıştır dünyanın sonunun gelmediğini. “Pekmez”le evlenmelidir mutlaka. Ama nasıl olacaktır o koca basenleriyle? Üstelik “Bayan Kaltak” gibi son derece zorlu bir rakip varken
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 609,265 İmdb: 6.5
 • Mutlu Aile Defteri Hd İzle

  Mutlu Aile Defteri Hd İzle

  2013
  Mutlu Aile Defteri Hd İzle
  Mutlu Aile Defteri filmini severek izleyeceksiniz hatta bu filmi arkadaşlarınızın izlemesi için de önereceksiniz. Çok sert konuşmaya sahip askeriyeden emekli yıldırım gününde birinde nasıl olursa damdan düşer, bu durum parçalanmış ailenin bu bahaneyle birleşmesine vesile olur. Bu film, o çatı altında yaşanacakların komik ve sevgi dolu hikayesidir.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 24,940 İmdb: 6.3
 • Kutsal Damacana 1 Full İzle

  Kutsal Damacana 1 Full İzle

  2007
  Kutsal Damacana 1 Full İzle
  Kutsal Damacana, Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı, sahte bir papazın hikâyesini anlatan komedi filmi. Filmin çekimleri İstanbul'da yapılmıştır.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 8,658 İmdb: 7.2

SOSYAL AĞLAR