Cengiz Küçükayvaz KİMDİR?

Bu Oyuncu Hakkında Bilgi Bulunmuyor.

Cengiz Küçükayvaz FİLMLERİ

 • Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle

  Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle

  2014
  Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle
  Eskilerin deyimiyle Ab-ı Hayat’ın, yani Ölümsüzlük Suyu’nun peşinde olan gezgin Evliya Çelebi’nin tek arzusu dünyanın her yerini gezebilecek kadar uzun yaşamaktır. Fakat 1600’lü yıllarda Nil Nehri kıyısında ölümsüzlük suyuna ulaşan Evliya Çelebi’yi kötü sürprizler beklemektedir. Kötü kraliçe, Evliya Çelebi’yi cezalandırır ve Çelebi uzun bir uykuya dalar. Uyandığındaysa kendisini günümüz İstanbul’unda buluverir! üstelik 400 yıl önce suyu beraber içtiği dostu kaz da yanındadır. Fakat kötü kraliçe, asırlar ötesinden gelip Evliya Çelebi’nin yakasını İstanbul’da rahat bırakmayacaktır.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 135,241 İmdb: 8.4
 • Şipşak Anadolu Full İzle

  Şipşak Anadolu Full İzle

  2014
  Şipşak Anadolu Full İzle
  Şipşak Anadolu, Karadeniz’in sevimli yerleşim yerlerinden birinde geçiyor. Kahramanımız Kadir de hayallerini bir gün gerçekleştirmeyi isteyen bir fotoğrafçıdır. İşini yapabilmek için ücra köylere at üstünde fotoğraf çekmeye bile gider. Fotoğrafını çektiği herkesle de komik durumlar yaşar. Doksanların Türkiyesinde politik atmosferi tabii ki kasabayı da sarmıştır. Koltuk sevdalısı belediye başkanından imamına ve Kadir’in arkadaşlarına kadar farklı karakterlerin arasında yaşanan çekişmeler filmin konusunu oluşturuyor. Magazin medyasında “Ciciş Kardeşler” olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin kadrosunda yer aldığı komedi türündeki yapımın yönetmenliğini Şenel Maldı üstleniyor. Kadroda kardeşlere kadroda Cengiz Küçükayvaz ve Levent İnanır gibi isimler eşlik ediyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 115,424 İmdb: 4.1
 • Eve Dönüş Full İzle

  Eve Dönüş Full İzle

  2014
  Eve Dönüş Full İzle
  Film; kötü hava koşulları, vahşi doğa, savaşın etkileri, birbirleriyle yaşadıkları çatışmalar ve her şeyden önemlisi açlık ile mücadele etmek zorunda kalan bu 8 kişinin ürkütücü, gerilim dolu hayatta kalma hikayesi üzerine kurulmuş olup; aynı zamanda savaşın sıradan insanın üzerinde bıraktığı etkiyi ve hayatta kalma içgüdüsü ile insanı insan yapan değerlerin çatışmasını, dramatik öğelerle yüklü farklı bir gerilim filmi biçiminde vermeyi amaçlamaktadır.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 43,588 İmdb: 7.5
 • İkizler Firarda izle

  İkizler Firarda izle

  2012
  İkizler Firarda izle
  Filmimiz, iki kızın annelerini arama macerası ile başlıyor. Bir sohbet sırasında babalarının konuşmalarını yanlış anlayan ikizlerimiz, yıllar önce ölen annelerinin yaşadığını zannederek, Bursa'ya aramaya geliyorlar. Muhtardan aldıkları 7-8 adresi gezerken başlarına bin tane olay geliyor...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 14,547 İmdb: 4.7
 • Süper Ajan K9 Full İzle

  Süper Ajan K9 Full İzle

  2008
  Süper Ajan K9 Full İzle
  Eski Sümerbank ayakkabı fabrikasında çekilen filmde olaylar şöyle gelişiyor: Amerika'da bulunan bir virüs ele geçirilir. Türkiye'de yapılacak NATO Zirvesi, bu virüsün yayılması için en ideal yerdir. Virüs NATO toplantısından bir gece önce yapılan gizli operasyonla su şişelerinin içine enjekte edilir.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 24,905 İmdb: 3.5
 • Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle

  Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle

  2008
  Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle
  İstedediklerini bir türlü elde edemeyen birde üstüne hapse düşen 5 sakar hırsız artık yemin etmiştir. Düzenli bir hayat sürecek olan sakar hırsızlar ticaret yapmayı seçerler. Dönemin en büyük mafya babası onlara yok diyemeyecekleri bir teklif sunar.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 5,524 İmdb: 4.1
 • Maskeli Beşler Irak Full İzle

  Maskeli Beşler Irak Full İzle

  2007
  Maskeli Beşler Irak Full İzle
  Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak'taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye'ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkemize kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açar...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 7,515 İmdb: 6.6

SOSYAL AĞLAR