Ceren Moray KİMDİR?

Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Serseri Aşıklar, Dayı, Nefes Nefes, Doktorlar ve Kavak Yelleri dizilerinde rol almıştır.  Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırmaktadır.

Ceren Moray FİLMLERİ

 • Olaylar Olaylar Full izle

  Olaylar Olaylar Full izle

  2016
  Olaylar Olaylar Full izle
  İstanbul’dan memleketi Çarşamba’ya gitmek zorunda kalan bir gencin yerel tv kanalındaki komik hikayesini anlatan Olaylar Olaylar'ın oyuncu kadrosunda, Sadi Celil Cengiz, Fırat Tanış, Burak Kut, Burak Satıbol, Yakup Yavru, Ceren Moray, Zeynep Kankonde ve Tuğçe Kurşunoğlu yer alıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 141,364 İmdb: 4.2
 • Yok Artık Full İzle

  Yok Artık Full İzle

  2015
  Yok Artık Full İzle
  Firket istanbul trafiğinde taksicilik yapmaktadır mağlum trafikte araç kullanırken genellikle "Yok Artık" diyebileceğiniz olaylarla karşılaşır. Asuman araç kullanabilmek için ehliyet almaya çalışır, Faruk 2 kadın arasında kaçır, Cenk'in kızı kaçırılır, Ceyda'nın sevgilisinin hafızası kaybolur, Semih Söylediği ufak yalanın mahduru olur. Özetle Firket'in hayatında herbiri birbirinden farklı ve komik karakterlerin değişik hikayeler yaşar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 355,423 İmdb: 4.5
 • Bir Küçük Eylül Meselesi izle

  Bir Küçük Eylül Meselesi izle

  2014
  Bir Küçük Eylül Meselesi izle
  Romantik ve dram türündeki 2014 yerli film olan bir küçük eylül meselesi filminin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah , Engin Akyürek , Ceren Moray , Ege Aydan , Ebru Aykaç isimleri rol almaktadır.Filminde Eylül hayata bağlı neşe dolu bir kadındır fakat bir gün başına talihsiz bir olay gelir ve son bir ayını hatırlamaz. Ailesi, arkadaşları her şeyin yolunda olduğunu söyleyip dururken, Eylül bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar. Ve bu durumun üstüne Bozcaadaya gider. Orada, daha önce hiç görmediği derbeder, garip bir adam, ona seslenir:Eylül. Beni hatırlamıyor musun? Sen burada, bu adada bana aşık oldun.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 71,116 İmdb: 8.0

SOSYAL AĞLAR