Doğa Rutkay KİMDİR?

Tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz in kızıdır. Özel tiyatrolarda '27 numara', 'Terk', Averaj Takımı gibi oyunlarda rol alan Doğa Rutkay, Kanaltürk adlı televizyon kanalında 'Doğayla Gece Yarısı' isimli söyleşi programı sunmuştur.
2014 Eylül'ünde televizyon sunucusu Kerimcan Kamal ile evlendi.

Doğa Rutkay FİLMLERİ

 • Dedemin Fişi Full izle

  Dedemin Fişi Full izle

  2016
  Dedemin Fişi Full izle
  Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 523,021 İmdb: 6.0
 • Kral Yolu izle

  Kral Yolu izle

  2013
  Kral Yolu izle
  Arkeolog bir anne ve babanın 11 yaşlarındaki oğullarının dedesi ile birlikte İstanbul'da başlayıp Mersin'nin Erdemli ilçesinde devam eden macerasının konu alındığı filmde; Helenistik dönem kenti olan Erdemli'de bir kazı çalışmasında başlayan, çocukların buldukları harita ile kendilerini karışık bir macera içinde bulmalarıyla devam eden tatlı ve heyecanlı bir film.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 16,441 İmdb: 7.5
 • Patlak Sokaklar Full İzle

  Patlak Sokaklar Full İzle

  2012
  Patlak Sokaklar Full İzle
  İntikam yemini etmiş hapishane kaçkını Black Jack (Volkan Öge) , sinyalleri TV programlarına karışınca insanları aptala çeviren Gerzomat adlı makineyi ele geçirir… Ancak Gerzomat’ı kullanması için kaçık profesör Mary Jane’e (Doğa Rutkay) ihtiyacı vardır… Cengaver polislerimiz John Lemmon (Tansu Tunçel) , Billy Billy (Ömür Cedimağar) ve polis merkezinin güzel yıldızı, polis memuru Jennifer (Selin Demiratar), Mary Jane’i korumakla görevlendirilirler. Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmez.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 8,166 İmdb: 6.9
 • Çakallarla Dans 2 Full İzle

  Çakallarla Dans 2 Full İzle

  2012
  Çakallarla Dans 2 Full İzle
  Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 10,659 İmdb: 6.4
 • Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle

  Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle

  2008
  Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım Full izle
  Komedyen Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı “Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım” filmi bir cezaevindeki talihsiz mahkumun hayatını mercek altına aldı. Yapımın afiş fotoğrafını cezaevi tabur komutanının çektiği filmde, Bayrampaşa’nın gerçeklerine ve gündelik hayatına da ışık tutulması kaygısı güdülmüş. Gerçek bir olaydan esinlenildiği ileri sürülen “Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım” filminin özel gösterimi, TÜRSAK ve Antalya Kültür Sanat Vakfı’nın (AKSAV) işbirliğinde 19-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 44. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde, eski adalet bakanı Mehmet Ali Şahin’in de katılımıyla yapılmıştı.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Komedi
  İzlenme: 7,079 İmdb: 4.3
 • Bir İhtimal Daha Var Full İzle

  Bir İhtimal Daha Var Full İzle

  2007
  Bir İhtimal Daha Var Full İzle
  “Bir ihtimal daha var”, yıllara ve onca kırgınlığa karşı donkişot-vari bir serüvene kalkışan altı can dostun dokunaklı olduğu kadar neşeli ve heyecanlı macerasını anlatıyor. Neyzen, Kenan, Farun, Asim, Gökhan ve tabii ki Alev; Üsküdar musiki cemiyeti’nden yılların alt edip dört bir yana savurduğu altı dost, kalplerinde herşeyden üstün tuttukları müziklerini –belki de son kez- dünyaya duyurabilmek için, yurdumuza teşrif etmekte olan büyük bir yıldızın konserini basmaya karar verirler.
  Tür: Yerli Romantik
  İzlenme: 9,157 İmdb: 4.6

SOSYAL AĞLAR