Erkan Can KİMDİR?

"Mahallenin Muhtarları" dizisindeki Temel karakteri ile "Gemide", "Dar Alanda Kısa Paslaşmalar" ve "Takva" gibi sinema filmlerindeki rolleriyle tanınır.

Erkan Can FİLMLERİ

 • En Güzeli Full İzle

  En Güzeli Full İzle

  2015
  En Güzeli Full İzle
  Film antalyaya 3 kişi çalışmak için giden kafadar arkadaşların başından geçen komil olayları anlatır. 2015 yerli filmlerin komedi dalında en iyilerinden gösteriliyor. En Güzeli filmini türkiye'nin en güncel yerli film izleme sitesi farkı ile ilk bizde....
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 243,498 İmdb: 3.6
 • Mazlum Kuzey Full İzle

  Mazlum Kuzey Full İzle

  2015
  Mazlum Kuzey Full İzle
  Mazlum Kuzey bir elinde sazı, bir yanında dostu Tıfıl ile pavyonda çalışıp, hayatlarını kazanmaktadırlar. Fakat pavyondan kovulup, işsiz kalmaları ile bir anda organ mafyasının da tuzağına düşerler. Mafyaya borçları kapatabilmek için bin tane “farklı” işe koştururlar: Amsterdam’da ‘marjinal’ düğünlerde şarkı da söylerler, yerli akıllı telefon üretme işine girerler hatta tüy dökücü krem bile satarlar!
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 204,182 İmdb: 4.1
 • Tut Sözünü Full İzle

  Tut Sözünü Full İzle

  2015
  Tut Sözünü Full İzle
  Yalçın ve Bahadır çok yakın iki arkadaştır. Yalçın ne kadar fırlama ve güvenilmezse Bahadır da bir o kadar sakin ve ılımlıdır. Birbirlerine hiç benzememelerine rağmen aralarında oluşan bu sağlam dostluk, Yalçın’ın ölümüyle sonlanır. Ancak bir süre sonra Bahadır’ın kapısı hiç beklemediği biri tarafından çalınır. Karşısında Yalçın’ın hayaleti vardır ama yalnız değildir yanında ölü italyan bir trapezci olan Bernardo vardır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 236,535 İmdb: 7.0
 • Patron Mutlu Son İstiyor Full İzle

  Patron Mutlu Son İstiyor Full İzle

  2014
  Patron Mutlu Son İstiyor Full İzle
  Türk Sineması'nın 100. yılında vizyona giren ilk film olma onuruna erişen patron mutlu son istiyor filminde ,yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi senaryosu ister. Bunun üzerine senaryo yazarı mutlu sonla bitemesi gereken film için kendisi yollara düşer. Ve karşısına hem komik hem ağlatan olaylar gelir.Romantik komedi türündeki 2014 filmleri arasında yer alan patron mutlu son istiyor izle filmiyle kahkaya doyabilceksiniz.İyi seyirler dileriz.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 124,452 İmdb: 7.2
 • Toprağın Çocukları izle

  Toprağın Çocukları izle

  2012
  Toprağın Çocukları izle
  Yaşadığı çingene kampı saldırıya uğrayınca canını kurtarmak için kaçan Karika, aynı çevrede köy enstitüsünde öğrenim gören Cevher tarafından kurtarılır. İsmail Hakkı'nın desteğini alan Cevher, kimsesiz kalan kızı enstitü içerisine yerleştirerek ona barınacak yer sağlar. Fakat bu durum köy halkının hiç hoşuna gitmez ve enstitüye çingeneyi kapı dışarı etmesi için baskı yapılır. Enstitünün varlığından oldum olası rahatsız olan bölge komutanı Necip bir baskın gerçekleştirerek müdür Kemal Öğretmen'i gözaltına alır. Çıkan bu olaylar ve gözaltına alma süreci, yurt genelinde varlığını sürdüren köy enstitülerinin kapatılma dönemiyle denk düşmektedir. Kemal Öğretmen'in suçsuzluğu nihayetinde ispatlanır ama köy enstitülerinin makus kaderi değişmez...
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 7,818 İmdb: 5.8

SOSYAL AĞLAR