Fırat Çöloğlu KİMDİR?

Fırat Çöloğlu, 1986 İstanbul doğumlu oyuncu. Arka Sıradakiler dizisindeki İbo karakterini canlandırmasıyla tanındı.Fırat Çöloğlu Arka Sıradakiler dizisine kadar fazla tanınmıyordu. Buna rağmen 1998 yılından bu yana çeşitli dizilerde rol almıştır. 12 yaşında iken Gurbetçiler dizisinde rol alan Fırat Çöloğlu ardından sırasıyla Hayat Bağları, Tatlı Hayat, Berivan, Hayat Bilgisi, Çocuklar Ne Olacak ve İki Aile dizilerinde rol aldı. İki Aile dizisinde Eralp, Berivan'da ise Hakan karakterini canlandırmıştır. Sanırım bunların dışında kısa rollerde oynadı. 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde bir bölümde görev almıştı.
2012'den bu yana tiyatyroyla ilgilenen Çöloğlu, İstanbul Komedi Tiyatrosu bünyesinde çeşitli oyunlarda rol aldı.
Çöloğlu, yönetmen Şenol Sönmez ve oyuncu Paşhan Yılmazel'in akrabasıdır. Fırat Çöloğlu 1.70 boyunda, 63 kilo ve başak burcu olan oyuncu Galatasaraylı'dır.

Fırat Çöloğlu FİLMLERİ

 • Şeytanın Çocukları: El-Ebyaz Full İzle

  Şeytanın Çocukları: El-Ebyaz Full İzle

  2016
  Şeytanın Çocukları: El-Ebyaz Full İzle
  Tarihi eser kalıntıları bulmak için bir proje üzerinde çalışan ve sadece bu işe yoğunlaşan bir grup, gemi ile denize açılır. Ancak bu gemi 2 sene önce korkunç ve gizemli bir olaya karışmıştır ve bu olayı sadece ekipden bir kişi biliyordur. Süre geçtikçe gemide tuaf olaylar yaşanmaya başlar bazı ekip üyeleri için bu olaylar son olurken bazıları kendileri için hesaplaşma zamanı olacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Korku
  İzlenme: 21,808 İmdb: 3.6
 • En Güzeli Full İzle

  En Güzeli Full İzle

  2015
  En Güzeli Full İzle
  Film antalyaya 3 kişi çalışmak için giden kafadar arkadaşların başından geçen komil olayları anlatır. 2015 yerli filmlerin komedi dalında en iyilerinden gösteriliyor. En Güzeli filmini türkiye'nin en güncel yerli film izleme sitesi farkı ile ilk bizde....
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 243,490 İmdb: 3.6
 • Karamanın Koyunu İzle

  Karamanın Koyunu İzle

  2015
  Karamanın Koyunu İzle
  Bahtiyar, koşulları oldukça rahat olan bir kışlada askerlik yapmaktadır. Bir gün çeşme başında gördüğü Mhriban adlı kadına ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenmek ister. Mihriban’ın da Bahtiyar’da gönlü vardır, ancak genç kadının tek talibi o değildir. Albay Rıza da Mihriban’ı kendine eş olarak babasından istemeye niyetlidir. Üstelik Mihriban’ın babası da Albay Rıza’ya kızını vermeyi seve seve kabul edecektir. Bunu duyan Bahtiyar, kumandanın üniformasını çalarak kendini Mihriban’ın babasına Albay Bahtiyar olarak tanıtır.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 94,537 İmdb: 4.5

SOSYAL AĞLAR