Gaye Gürsel KİMDİR?

Gaye Gürsel, 1980 İzmir doğumlu aktris. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Bir süre bir organizasyon şirketinde çalıştıktan sonra yurtdışına gitti. Döndüğünde ise 'Haziran Gecesi' dizisinde oynamaya başladı.
Özcan Alper'in 2011 yapımı Gelecek Uzun Sürer filmindeki Sumru rolüyle dikkatleri çekti. Daha sonra İşler Güçler dizisinde Feride karakterini canlandırdı.

Gaye Gürsel FİLMLERİ

 • Meleklerin Mucizesi Full İzle

  Meleklerin Mucizesi Full İzle

  2014
  Meleklerin Mucizesi Full İzle
  2014 nisan ayında beyazperde de gösterime giren Meleklerin mucizesi filminde Hakan'ın hayatı şanssızlık ve biraz sıkıntılı geçmektedir. Filmde ki meleğinin onun hayatına girmesiyle değişen hayatını anlatan romantik komedi tadında güzel bir yerli film.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 63,307 İmdb: 3.9
 • Bu İşte Bir Yanlızlık Var Full İzle

  Bu İşte Bir Yanlızlık Var Full İzle

  2013
  Bu İşte Bir Yanlızlık Var Full İzle
  Kitaptan uyarlanan romantik türdeki 2013 yapımlı türk filmi olan bu işte bir yalnızlık var ın konusu ,Birkaç yıl öncesinde bir rock grubunda çalan Mehmet eşinden boşanmış, müziği bırakmış yalnız bir adamdır. Onu hayata bağlayan tek şey haftada bir gün görebildiği kızı Ezgi’dir. Mehmet, senelerdir dostları olan Ayşe ve eşiyle hala aynı apartmanda yaşamaktadır. Bir gece Ayşe’yle kocası arasında şiddetli bir kavga çıkar ve eşi evi terk eder. Mehmet durumu öğrenmek için Ayşe’nin kapısını çalar. Mehmet’in de Ayşe’nin de kaderleri o saniyeden sonra değişmiştir artık.Başrollerinde Özgü Namal , Engin Altan Düzyatan , Gaye Gürsel , Emin Gürsoy , Müge Boz isimlerin yer aldığı filmi hd kalitede yerlifilmiizle.com farkıyla izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
  Tür: Yerli Romantik
  İzlenme: 40,542 İmdb: 5.7

SOSYAL AĞLAR