Gizem Karaca KİMDİR?

Gizem Karaca, 1992 İstanbul doğumlu model ve oyuncu. 2011 Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olmasının ardından ünlenmiş, Adını Feriha Koydum ve Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde oynamıştır.
Hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, tango ve lirik dans yapmak bulunuyor. Genç oyuncu piyano ve keman çalabilmektedir. 1.75 boyunda, 53 kilo ağırlığındadır. 85-60-90 ölçülerine sahiptir.

Gizem Karaca FİLMLERİ

 • Küçük Ortak Full İzle

  Küçük Ortak Full İzle

  2016
  Küçük Ortak Full İzle
  Reklam şirketinde reklam yazarı görevini göğüslenen Ceren zorunlu olarak hayatında küçük yaşta çiçek satmaya çalışan Ayşe ile tanışır, Ayşe ile Tanışan reklam yazarı Ceren bu tanışmanın üzerine tüm hayatı değişir ve olaylar Ayşe, Ceren ve reklam şirketinin sahini Selim'in başından geçerek gerçekleşir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 11,362 İmdb: 4.7
 • Seni Seviyorum Adamım Full izle

  Seni Seviyorum Adamım Full izle

  2014
  Seni Seviyorum Adamım Full izle
  Seni Seviyorum Adamım full izle, Seni Seviyorum Adamım filmi izle, Seni Seviyorum Adamım hd izle - Berk ünlü bir müzik yapımcısıdır. Ancak her insanın başına gelebilecek olaylar gibi önce işini sonra da aşkını kaybeder. Ve kendine yeni bir hayat kurmak zorundadır. Yıllardır yaşadığı İstanbul'dan olumsuzluklar sebebi ile taşınarak Kıbrıs'a yerleşir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 124,275 İmdb: 5.5

SOSYAL AĞLAR