Hakan Boyav KİMDİR?

Hakan BoyavDoğum Yeri : İzmirDoğum Tarihi : 1964Eğitimi : Lisans 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'den mezun oldu. 1988 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nun kurum ekibinde göreve aldı ve 1988 yılı 1993 yılına kadar Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. 1993 yılından 2003 yılına kadar Antaya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. 2003 yılından itibaren Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev almaya başladı ve halan Ankara Devlet Tiyatrosu kadrolu sanatçısıdır. Ayrıca profesyonel olarak karikatür sanatı ile de ilgilenmektedir. Bu alanda iki kişisel sergisi vardır. Bir albümü, ulusal ve uluslararası bir çok ödülü ve adaylıkları bulunmaktadır. 2002 yılından bu yana çeşitli sinema ve televizyon çalışmaları da yapmaktadır.

Hakan Boyav FİLMLERİ

 • Vali Full izle

  Vali Full izle

  2009
  Vali Full izle
  Karakteri, güçlü iradesi, sıradışı fikirleri ve enerjisiyle halkın güvenini kazanmış bir devlet adamı olan Vali Recep Yazıcıoğlu’nun, en son görev yaptığı Denizli ilinde başından geçen ilginç olayların anlatıldığı filmde; ucu uluslararası örgütlere ve gizli servislere dayanan esrarengiz olaylar beyazperdeye yansıyacak.
  Tür: Yerli Aksiyon, Yerli Dram
  İzlenme: 5,415 İmdb: 5.9
 • Hayattan Korkma Full izle

  Hayattan Korkma Full izle

  2008
  Hayattan Korkma Full izle
  Sımsıcak bir kasaba hikayesi. Arkadaşlık bağları kuvvetli insanların yaşamla mücadelesi anlatıyor. Kesinlikle izlenmesi gereken bir aile dram filmi. Ailecek rahatlıkla seyredilecek bir film.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 4,758 İmdb: 5.7

SOSYAL AĞLAR