Halil Sezai Paracıkoğlu KİMDİR?

Halil Sezai Paracıkoğlu ;Liseyi, Eskişehir Atatürk Lisesinde okumuştur. Üniversite Mezunu olan Sezai Paracıkoğlu Hacettepe Üniversitesi mezunudur.
Türkan,Kader ,Sevgili Dünürüm,Ihlamurlar Altında gibi tiyatro oyunlarında ve dizilerde rol almıştır. Ayrıca Badem’in ikinci albümünün ilk klibi olan kalpsiz’de de rol almış başarılı bir aktördür. Son olarak 11 şubat 2011 de gösterime giren İncir Reçeli adlı Sinema Filminde Başrol oynamıştır. Filmin başarısı kadar ,izleyenler Sezai'nin oyunculuğu ve müzisyen kişiliğinden de bir o kadar bahsetmiştir. Sezai Paracıklıoğlu  aynı zamanda müzisyen olduğundan, pek çok kişi, Sezai Paracıkoğlu'nu şarkıları ile de tanımaktadır. En Çok bilinen şarkısı  İncir Reçeli filminde de seslendirmiş olduğu Duman isimli eseridir.Onun dışında sen ve ben, Fırtına ve Olsun gibi şarkılarıda çok sevilmektedir.

Halil Sezai Paracıkoğlu FİLMLERİ

 • Benim Adım Feridun Full İzle

  Benim Adım Feridun Full İzle

  2016
  Benim Adım Feridun Full İzle
  Uzun zamandır sevgilisi olan Ayla filmimizin kahramanı Ersan'ı terk eder ve neye uğradığını şaşıran Ersan sevgilisini geri kazanmak için elinden gelen herşeyi yapar ama nafile sonunda ayrılığı kabullenir, Daha önce aşk acısı yaşamadığı için şaşkına döner herhangi bir düğüne gidip kafa dağıtmak ister ve damadın babası onu Almanya'da tanışı olan Feriduna benzetir, bianda bütün ailenin göz bebeği olan Ersan kendini feridunmuş gibi tanıtıp bu duruma devam eder.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 77,121 İmdb: 4.8
 • Çilek Full İzle

  Çilek Full İzle

  2014
  Çilek Full İzle
  Kasabanın en güzel kızı Çilek ve ona çocukluktan beri platonik aşk besleyen Kaan… Çilek’in en büyük hayali İstanbul’da gidip ünlü bir şarkıcı olmak. Kaan´ınsa yıllardır hayalet gibi izlediği Çilek’e aşkını ilan etmek. Kaan platonik Aşkı Çilek ile yolları bir gece Çilek’in şarkı söylediği sevgilisi Hayri’ye ait olan barda kesişir. Kaan Çilek’e hayallerini gerçekleştirmeyi vadeder, Çilek’se bu teklife karşılık aşkını. Bu baştan çıkarıcı anlaşmaya ikisi de kayıtsız kalamaz.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 61,889 İmdb: 5.0
 • Yapışık Kardeşler Full İzle

  Yapışık Kardeşler Full İzle

  2015
  Yapışık Kardeşler Full İzle
  Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler fakat yaşları gelmesine rağmen, kendilerine uygun 'hayırlı' bir kısmet bulamazlar. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul'un yolunu tutarlar... Filmin yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık üstleniyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 405,375 İmdb: 2.0
 • İncir Reçeli 2 Full İzle İncir Reçeli 2 İzle

  İncir Reçeli 2 Full İzle İncir Reçeli 2 İzle

  2014
  İncir Reçeli 2 Full İzle İncir Reçeli 2 İzle
  İncir reçeli 1 2011 yılında vizyona giren seyircilerin büyük beğenisini kazanan halil sezai incir reçeli 2 filmi yerlifilmiizle.com farklı ile sitemize eklenmiştir. Filmde kapanık bir kişiliğe sahip olan metin ve hayata dolu dolu yaşayan duygu'nun aşk hikayesini izleyeceksiniz incir reçeli 1'in ardından 3 yıl sonra incir reçeli 2 yapımı tekrar hakik sezai ve başrolü üsleniyor. İncir reçeli 2 full izle, incir reçeli 2 izle
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 320,346 İmdb: 6.8

SOSYAL AĞLAR