Hazar Ergüçlü KİMDİR?

Hazar Ergüçlü, Kıbrıs doğumlu aktris.
Lefkoşa Belediyesinde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü’nün ilk profosyonel oyunculuk tecrübesi Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler filmi olmuştur. Bu filmde gösterdiği performansla büyük beğeni toplayan genç oyuncu Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Simay karakteri ile tv dünyasına adım atmıştır ve başarılı performansı ile dikkat çekmiştir. 2012 yılında rol aldığı Açlığa Doymak filmindeki başarısı ile oyunculuk kariyerine emin adımlarla devam etmiştir.
Hazar Ergüçlü, Med Cezir dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştır. 2016'da ise Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakterine hayat vermiştir.

Hazar Ergüçlü FİLMLERİ

 • Benim Dünyam Full İzle

  Benim Dünyam Full İzle

  2013
  Benim Dünyam Full İzle
  2013 türk filmi olan benim dünyam filminin konusu,8 yaşına kadar hayatla ilgili hiçbir şey bilmeden yaşayan Ela ile aynı durumdaki ablasını trajik bir biçimde yitirdikten sonra hayatını engellilere adayan Mahir Hoca'nın yollarının kesişmesiyle siyahtan beyaza giden bu yolculuğunda sadece bir kelimeye yer yoktur: İmkansız. Film, Mahir Hoca'nın karanlığın içindeki Ela'nın elinden tutarak onu üniversite sıralarına kadar taşıyışını ve Ela'nın umut ve vefa hikayesini anlatıyor.Başrollerinde Beren Saat , Uğur Yücel , Ayça Bingöl , Yasemin Conka , Hazar Ergüçlü isimlerin yer aldığı Benim Dünyam; sadece karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikayesidir.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 28,363 İmdb: 7.0
 • Açlığa Doymak Full İzle

  Açlığa Doymak Full İzle

  2012
  Açlığa Doymak Full İzle
  Filmde üç ayrı insanın hayatı konu alınarak bu hayatlarla acıya, açlığa ve sevgiye doymanın uç noktaları anlatılmaktadır. Sena tıp fakültesine devam etmekte iken abisinin ölüm haberi ile ağır bir travma geçirir ve onun gittiği yoldan gitmeye karar vererek acıya olan doyumu anlatır. Burcu kendisini terk eden sevgilisinden sonra onu unutmak için önce kendini alkol ve yemeğe vererek kilo alır, ardından da bu kiloları vermeye çalışır ve açlığa doymanın uç noktasını anlatır. Eyüp ise gazetecilik yapmakta olup işten kovulmuştur. Çok sevdiği eşi ve çocuğunu da bombalı bir saldırı sonucu kaybedince sevgiye doymanın uç noktasını anlatır.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 11,337 İmdb: 6.8

SOSYAL AĞLAR