Hüseyin Avni Danyal KİMDİR?

Bu Oyuncu Hakkında Bilgi Bulunmuyor.

Hüseyin Avni Danyal FİLMLERİ

 • Seni Seven Ölsün Full İzle

  Seni Seven Ölsün Full İzle

  2016
  Seni Seven Ölsün Full İzle
  Bir tılsım yüzünden yüzyıllardan beri sevenlerin kavuşup muratlarına eremediği bir Karadeniz köyünde, bu gidişe son vermek isteyen, birbirine düşman ailelerin çocukları olan 2 gencin hikayesi filmde konu edilecek.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 159,980 İmdb: 7.1
 • Delibal Full İzle

  Delibal Full İzle

  2015
  Delibal Full İzle
  Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı romantik filmde aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Filmin yönetmenliğini Ali Bilgin, senaristliğini ise Yıldırım Türker üstleniyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 207,057 İmdb: 6.7
 • Son Mektup Full İzle

  Son Mektup Full İzle

  2015
  Son Mektup Full İzle
  Avrupa’da 1914’te 1. Dünya Harbi’nin başlamasından kısa bir süre sonra Türkler de kendilerini harbin içerisinde bulurlar. Harpte Almanya ile beraber hareket eden Osmanlı İmparatorluğu tarih sahnesinde son yıllarını yaşar. O günlerde gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada tanışan Pilot Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan vazifelerini yerine getirmek için koştururken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğu korumak için birlikte mücadele etmeye başlarlar
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Dram
  İzlenme: 59,124 İmdb: 4.2
 • Eksik Sayfalar Film izle

  Eksik Sayfalar Film izle

  2013
  Eksik Sayfalar Film izle
  Sekiz üst düzey yönetici, dolandırıcılık suçlarıyla yargılanmaktadırlar. Bu yargı sürecinde, bir gün kendilerini daha önce hiç görmedikleri bir ofiste bulurlar, kendini Patron diye tanıtan gizemli bir adam onlara hayatlarında daha önce karşılaşmadıkları gerçeklerle yüzleştirecektir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Korku
  İzlenme: 19,294 İmdb: 6.7
 • Çınar Ağacı Full izle

  Çınar Ağacı Full izle

  2011
  Çınar Ağacı Full izle
  Dört çocuk, torunlar, iki ayda bir evden eve taşınan çiçekler, plaklar, bir sandık ve gramafon. Ve iki ayda bir buluşulan Çınar Ağacı! Emekli öğretmen Adviye Hanım’ın biraz muzip, biraz huysuz kişiliği çocuklarına hayatı zorlaştırıyor görünse de torunu Barış’ın hayatındaki en anlamlı şey “anneannesi”dir. Bir tek Barış, anneanneye kavuşulacak Çınar Ağacı buluşmalarını ve sıranın onların evine gelmesini iple çekmektedir!
  Tür: Yerli Dram, Yerli Komedi
  İzlenme: 19,169 İmdb: 7.8
 • Şeytanın Pabucu Full İzle

  Şeytanın Pabucu Full İzle

  2008
  Şeytanın Pabucu Full İzle
  Film, yaşlı ablası Nebahat ile birlikte yaşayan, zamanını kumarda para kaybederek geçiren Burhan’ın trajikomik hikâyesini anlatıyor. Bir sürü sahte kimliğin kol gezdiği, dolandırılan dolandırıcıların bir ipte cambazlık yapmaya kalktığı bir atmosferde geçiyor. Tam bir maskeli baloyu andıran bu ortamda filmin kahramanları “şeytana pabucunu ters giydirmeye” çalışıyorlar.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 11,134 İmdb: 6.8

SOSYAL AĞLAR