İrfan Aslanhan KİMDİR?

Yaramazlıkla birleştirip bir oyun olduğunu sandığı tiyatroya çocuk yaşlarda başlamış ve şu an Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumakta.Bir diğer yaramazlığı olan radyo hayalini ise üç yıldır gerçekleştirmekte. Yerel ve bölgesel radyolarda çalışarak başladığı radyo hayatını şimdi ise Radyo Time'da Radyo Makinası programıyla sürdürüyor.Tv Makinası programında Öfkeli Kalabalık'tayken aklına düşmüş olan RADYO MAKİNASI'nda bugüne kadar çok değerli konukları ağırladı. Genco Erkal'dan Selçuk Yöntem'e kadar...Küçük gemiden büyük gemiye geçmek için suya düşüp biraz yüzme öğrenmek gerektiğini anlatan ve ancak yüzebilirsen büyük gemiye çıkarsın diyen çizgifilimleri nedense hala severek izliyor. Bozuksa Radyo Makinalarınız, Gelin Ayarlarız...Kendisi aynı zamanda "Komplike Manyaklar Gençlere Özgü Sanatlar Topluluğu" kurucularından...

İrfan Aslanhan FİLMLERİ

 • Yola Geldik Full İzle

  Yola Geldik Full İzle

  2016
  Yola Geldik Full İzle
  Kutay (Ozan Dağgez) ve Yusuf (Serkan Şengül) bir benzin istasyonunda çalışmakta olan iki arkadaştır. Bir gün istasyonu soyup paraları Beyoğlu gecelerinde yerler. Bunun sonunda işten kovulurlar, benzincideki bir arabayı alarak kaçarlar. Yolda karşılaştıkları Osman Nuri (Teoman Gelmez) ve Selman (İrfan Aslanhan) ile geri dönüşü olmayan yollara ve komik maceralara girerler.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 117,407 İmdb: 4.9
 • Sabit Kanca 2 Full İzle

  Sabit Kanca 2 Full İzle

  2014
  Sabit Kanca 2 Full İzle
  Sabit'in ev sahibi Rıfat Amca, evlendirme programında Rencide adlı bir kadını görüp beğenir. Ancak buluştuklarında Rencide, Rıfat Amca için aynı şeyleri hissetmez. Birikmiş kira borçları yüzünden Sabit, ikisinin arasını yapmak için uğraşmak zorunda kalır. Ancak o sırada Rencide'nin kızı Zeliş'in eski sevgilisi Turabi çıkagelir. Zeliş'i yeniden kazanabilmek için Rencide'yi kaçırır ve işler iyice arapsaçına döner.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 228,536 İmdb: 3.2

SOSYAL AĞLAR