Kadir Çöpdemir KİMDİR?

Kadir Çöpdemir (Gerçek Adı: Abdülkadir Geylani Çöpdemir) (d. 1967 Elazığ, Tv yapımcısı, programcısı ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Başak burcudur.
 
Türkiye'nin ilk özel radyosu Süper FM'in ilk DJ (disc-jokey)'i olarak Türkiye'de ilk ses veren radyocudur. Maksat Muhabbet isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür.
 
Meslek hayatına Süper FM'de radyoculuk yaparak başlamıştır. NTV'de Gerçeğin Ta Kendisi adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile 'Biri Bana Anlatsın' adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV'de 'Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi' isimli bir talk show'u Demet Akbağ ile sunmaya, ve Ulusal bir kanal olan Atv'de cumartesi geceleri 12'den sonra 'Maksat Muhabbet' isimli talk show programına başlamıştır. 2008 yılında da aynı programları sürdürmüştür.
 
2010'da TRT Haber kanalında "Söz Millette" adlı bir sokak röportajları programını sundu. 2013'te de Pascal Nouma ile Ara Gaz adlı radyo programını yapmaya başlamıştır.

Kadir Çöpdemir FİLMLERİ

 • Yolsuzlar Çetesi Full İzle

  Yolsuzlar Çetesi Full İzle

  2016
  Yolsuzlar Çetesi Full İzle
  Fiko (Beyti Engin) ve Kamil (Osman Sonant), aile evlerini ipotek ettirip bankadan kredi çekerek ve tefeci Rıfat'tan da borç alarak binbir güçlükle mahallelerinde büfe açmış, kıt kanaat geçinmeye çalışan iki arkadaştır. Hem dükkana, hem de evlere konmak isteyen Rıfat (Kadir Çöpdemir), borç senedinin tarihini erkene çeker. Zor durumda kalan ikili, bitirim öğrenci Cafer'le anlaşarak işleri yeniden yola koymaya başlar. Ancak Rıfat kararlıdır, bu nedenle dükkanı yaktırır. Farklı farklı işlerle para kazanmaya çalışan kafadarlar, bu kez Rıfat ile bir başka mafya babası Süleyman arasındaki güç savaşının ortasında kalacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 122,017 İmdb: 5.3
 • Aşk Nerede Full İzle

  Aşk Nerede Full İzle

  2015
  Aşk Nerede Full İzle
  Film, artık evlenmek ve bir aile kurmak isteyen ama kendisine uygun dahası kafasında çizdiği ideal erkek profiline uygun bir koca adayı bulamamış bir kadın ile yakışıklı bir taksi şoförü arasında ansızın ortaya çıkan aşkı beyazperdeye taşıyor. Romantik komedi türündeki filmin başrollerinde Ayça Erturan ve Faik Ergin yer alırken, yapımın senarist ve yönetmenliği Semra Dündar'a ait.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 202,589 İmdb: 6.2
 • Manda Yuvası Full İzle

  Manda Yuvası Full İzle

  2015
  Manda Yuvası Full İzle
  Manda Yuvası’, alıştıkları hayatlarıyla, kapıya dayanan sanayileşme arasında sıkışıp kalan Kastamonu Çaykaşı’lı köylülerinin hikayesini anlatıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 387,634 İmdb: 5.5
 • Amerikalılar Karadeniz’de 2 Full İzle

  Amerikalılar Karadeniz’de 2 Full İzle

  2007
  Amerikalılar Karadeniz’de 2 Full İzle
  ABD’nin olası bir tehdide karşı Tahran’ı vurmak üzere Karadeniz’in deniz tabanında konuşlandırdığı füze rampalarından biri nedeni anlaşılamayan bir sakarlık sonucu ateşlenir. Emir subayları akıllı füzenin koordinatlarını saptırarak Türkiye’nin Karadeniz kıyılarına patlatmadan sakin ve usulca indirmeyi başarırlar. Geriye bir tek gidip köyden o füzeyi kimseye belli etmeden almak kalır…
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 12,648 İmdb: 4.1

SOSYAL AĞLAR