Kerem Can KİMDİR?

Bu Oyuncu Hakkında Bilgi Bulunmuyor.

Kerem Can FİLMLERİ

 • Çekmeköy Underground Full İzle

  Çekmeköy Underground Full İzle

  2015
  Çekmeköy Underground Full İzle
  Mahallenin gençleri yıllardır hayalini kurdukları stüdyoya kavuşmuşlardır. Bir yandan yetenek yarışmasına hazırlanmakta bir yandan da hapisten çıkacak abileri için heyecanla ‘arabesk rap’ tarzı bir klip hazırlamaktadırlar. Cemal Abi, nam-ı diğer ‘Küllü Harap’ hapisten çıkar gelir ancak kendi hayal dünyasında yaşattığı aşk hikâyesi dışında hiçbir şeyle ilgilenmez. Aşkın getirmiş olduğu trajediden kaçmaya çalışan gençler dansla, müzikle hayata tutunmak isteseler de İstanbul’un ışıltılı acımasızlığı hayallerine kurşun sıkacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 65,676 İmdb: 0.0
 • Sadece Sen Full İzle

  Sadece Sen Full İzle

  2014
  Sadece Sen Full İzle
  Sadece Sen filmi Güney kore yapımı olan Only You/Always filminden esinlenerek yapılmıştır.Karmaşık ve zor dönemlerden geçen eski bir boksör ile sıradan bir hayat süren engelli Hazal'ın tanışıp aralarındaki aşkı anlatmaktadır.Çekingen ve sakin biri olan Ali kalbi Hazal için atmaya başlamıştır.Karşılıklı bu aşk bir gün Hazal hayatını anlatmasıyla yeni bir boyut kazanmıştır. Hayatını Hazal'a adayan Ali'nin aşkı için son bir dövüşe daha çıkması gerekecektir.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 49,784 İmdb: 6.6
 • Sadece Sen Full İzle Sadece Sen Sinema Çekimi İzle

  Sadece Sen Full İzle Sadece Sen Sinema Çekimi İzle

  2014
  Sadece Sen Full İzle Sadece Sen Sinema Çekimi İzle
  Ali, yaşamında oldukça zor bir dönemden geçmektedir. Nasıl başa çıkacağını düşündüğü bir sırada, sessiz sakin bir hayat sürmekte olan Hazal ile tanışır. Hazal, Ali'nin ketum ve durgun ruhuna büyük heyecan katacak, kalbi onun için çarpmaya başlayacaktır. Birbirlerini tanıdıkça Ali'nin Hazal hakkında öğrendikleri, ona geçmişte kendi yaptığı hataları hatırlatacaktır. Ali her ne kadar boksörlük mesleğini bırakmış olsa da Hazal'a olan aşkı için son bir kez dövüşmesi gerekecektir... Sadece Sen filmi full hd izle, Sadece Sen filmi tek part izle, Sadece Sen full hd izle, Sadece Sen izle, Sadece Sen tek parça 720p izle
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 66,546 İmdb: 6.8

SOSYAL AĞLAR