Murat Cemcir KİMDİR?

YAPTIĞI PROJELER-ÇALGI ÇENGİ-RAMAZAN GÜZELDİR(tankut)-POLİS(komser hüseyin)-TAKVA(mahmut)-BİR BULUT OLSAM(asil)-GAZİ-KURBANLIK(fakir adam)-PARS:KİRAZ OPERASYONU

Murat Cemcir FİLMLERİ

 • Çalgı Çengi 2 Full İzle

  Çalgı Çengi 2 Full İzle

  2017
  Çalgı Çengi 2 Full İzle
  Büyük bir ilgi ile izlenilen Çalgı Çengi filminin devam filmi Çalgı Çengi 2 İkimiz filminde yazıp ve yöneten isimi Selçuk Aydemir olmuştur. Boşrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir'in paylaştığı filmde Salih ve Gürkan mafya ile araları gayet iyi olmaya başlamıştır mafya'nın bütün emirlerini uygularlar ve düğünlerde çalmakdan artık çok sıkılmışlardır ve bunun için mafyadan ayrılmak isterler. Yeni bir sayfa açıp herşeye sıfırdan başlamak isteyen bu iki kafadar, bu hayallerinin düşündükleri kadar kolay olmayacağını bilirler bunu gerçekleştirmenin yolu olarak bir düğünden nikah memurunu kaçırırlar fakat bu kaçırdıkları adam basit bir nikah memuru değildir. Tarkan'ı keşfeden bir yetenek avcısıdır ve bu iki teyzeoğullarını çok beğenir bu ikiliyi çok ünlü yapcağını söyler Salih ve Gürkan bu gelişmelerden sonra süpriz bir karar vermek zorundalardır.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 232,242 İmdb: 5.8
 • Düğün Dernek 2: Sünnet Full İzle

  Düğün Dernek 2: Sünnet Full İzle

  2015
  Düğün Dernek 2: Sünnet Full İzle
  İsmail'in oğlunun düğününü bin bir macera içinde yapan ekip yıllar sonra İsmail'in torunu Matias'ın sünneti için toplanmıştır.Matias'ın Letonya'daki ananesi ve dedesinin sünnete karşı çıkması sebebiyle plan hazırlanır: Matias bir bahaneyle Sivas'a getirilecek ve toplu sünnet töreninde diğerlerinden habersizce sünnet edilecektir.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 537,732 İmdb: 7.2
 • Düğün Dernek 2 Sünnet İzle

  Düğün Dernek 2 Sünnet İzle

  2015
  Düğün Dernek 2 Sünnet İzle
  Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in Düğün Dernek 1 ile çok beğenilen filminin devam serisi Düğün Dernek 2 Sünnet Filmi 4 Aralık 2015 Tarihinde vizyona girecek, yerlifilmiizle.com üzerinden Düğün Dernek 2 Sünnet Filminin Fragmanını İzleyebilirsiniz: Film Konusu: İlk filmde İsmail'in düğünü için toplanan ekip, bu kez de İsmail'in torununun sünnet töreni için kolları sıvıyor. Ancak başlarına yine birbirinden komik olaylar gelmesine engel olamazlar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 362,229 İmdb: 0.0
 • Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle

  Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle

  2014
  Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu izle
  Eskilerin deyimiyle Ab-ı Hayat’ın, yani Ölümsüzlük Suyu’nun peşinde olan gezgin Evliya Çelebi’nin tek arzusu dünyanın her yerini gezebilecek kadar uzun yaşamaktır. Fakat 1600’lü yıllarda Nil Nehri kıyısında ölümsüzlük suyuna ulaşan Evliya Çelebi’yi kötü sürprizler beklemektedir. Kötü kraliçe, Evliya Çelebi’yi cezalandırır ve Çelebi uzun bir uykuya dalar. Uyandığındaysa kendisini günümüz İstanbul’unda buluverir! üstelik 400 yıl önce suyu beraber içtiği dostu kaz da yanındadır. Fakat kötü kraliçe, asırlar ötesinden gelip Evliya Çelebi’nin yakasını İstanbul’da rahat bırakmayacaktır.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 135,251 İmdb: 8.4
 • Yeraltı Full İzle

  Yeraltı Full İzle

  2012
  Yeraltı Full İzle
  Nefret ettiği eski arkadaşlarının akşam yemeğine kendisini zorla davet ettiren Muharrem'in, bu yemek ile birlikte başlayan didişmeleri, ego gösterileri sonucu eski defterlerin açılması ile utanç dolu hesaplaşmalarla karşı karşıya kalmasını konu alan Yeraltı, bireyin varoluşsal sorunlarını irdeleyen bir film. Film, Fyodor Dostoyevski'nin başyapıtı Yeraltından Notlar kitabından uyarlanmıştır.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 6,204 İmdb: 7.2
 • Çalgı Çengi Full İzle

  Çalgı Çengi Full İzle

  2011
  Çalgı Çengi Full İzle
  Salih ve Gürkan, düğün, kına gecesi gibi organizasyonlarda müzisyenlik yaparak hayatını kazanan Ankaralı iki teyzeoğludur.İkili, bir gece ikinci sınıf bir düğün salonunda sahne almak için yola çıkarlar. Bodrum katında hazırlanırlarken, yanı başlarında işlenen bir cinayet komik olaylar zincirinin de tetikleyicisi olacaktır…
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 19,828 İmdb: 7.1

SOSYAL AĞLAR