Naci Taşdöğen KİMDİR?

İstanbul Anadolu ve Yapı Meslek Lisesi mezunudur. Ardından 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Şehir Tiyatrosu sanatçısı olan Taşdöğen, yedi uzun metraj sinema filmi, birçok sıra ve bir tane de reklam filminde rol almıştır. Sinema, tiyatro ve dublaj alanlarında çeşitli ödüller kazanmıştır.

Naci Taşdöğen FİLMLERİ

 • Uzay Kuvvetleri 2911 Full İzle

  Uzay Kuvvetleri 2911 Full İzle

  2015
  Uzay Kuvvetleri 2911 Full İzle
  Uzay Kuvvetleri 2911″ Türkiye’nin ilk 3D animasyon filmidir. 2911 yılında bir görev için yola çıkan “TCG Savarona” adlı Türk uzay gemisi ve mürettebatının yaşadığı büyük serüveni konu almıştır.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 11,397 İmdb: 4.5
 • Van Gölü Canavarı izle

  Van Gölü Canavarı izle

  2012
  Van Gölü Canavarı izle
  2012 yılında yerli film olan Van Gölü Canavarı , başrol oyuncusu komedi dizilerde ve filmlerde gördüğümüz özellikle Çılgın Bediş Filminde bedişin dedesi olan Selahattin Taşdöğendir . 3 ilkokul mezunu arkadaş çobanlık yapmaktadır ama çobanlıkta kıtlık olduğu için , akıllarına dahihane ve kurnazca bir fikir gelir . Van Gölünde oturan bu üç kafadar arkadaş , Van Gölü Canavarı makketten yapmak isteyip para almak isterler milletten . Tüm köye ve şehre Van Gölü’nde canavar olduğuna inandırırlar ve bu işten para kazanmaya başlarlar . Ama okadar büyür ki iş , gazeteciler akın akın gelirler . Gazeteci kadınlara aşık olan bu vanlı 3 kafadar ark
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 20,889 İmdb: 4.1

SOSYAL AĞLAR