Necmi Yapıcı KİMDİR?

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Necmi Yapıcı FİLMLERİ

 • 10. Köy Teyatora Full İzle

  10. Köy Teyatora Full İzle

  2014
  10. Köy Teyatora Full İzle
  10. Köy Teyatora - Denizli'nin Çal ilçesinde çekilen film de hiç kimsenin kimseye yalan söylemediği bir köyü anlatmaktadır. Dionysos'un yolu 10.Köy'e düşer. Ancak köye gittiğin de farkederki daha önce ki yerlerden farklı bir yere gelmiştir. Çünkü köy halkı içlerinden ne geliyor ise onu o an söylemektedir. yörü git gari gapdırıvee Repliği ile dikkatleri üzerine çeken film 2014 yapımlıdır.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 96,483 İmdb: 6.5
 • Sadece Sen Full İzle

  Sadece Sen Full İzle

  2014
  Sadece Sen Full İzle
  Sadece Sen filmi Güney kore yapımı olan Only You/Always filminden esinlenerek yapılmıştır.Karmaşık ve zor dönemlerden geçen eski bir boksör ile sıradan bir hayat süren engelli Hazal'ın tanışıp aralarındaki aşkı anlatmaktadır.Çekingen ve sakin biri olan Ali kalbi Hazal için atmaya başlamıştır.Karşılıklı bu aşk bir gün Hazal hayatını anlatmasıyla yeni bir boyut kazanmıştır. Hayatını Hazal'a adayan Ali'nin aşkı için son bir dövüşe daha çıkması gerekecektir.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 49,781 İmdb: 6.6
 • Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  2008
  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle
  Yaşar Yaşamaz… Adına yakışır bir hayat yaşıyordu çocukluğundan beri. Bir gün yolu hiç düşünmese de hapishaneden geçiverdi! Hapishanede verildiği Adem baba koğuşunun sakinleri onu oldukça sıcak karşıladılar. Özellikle koğuş ağası Halil, onun gibi naif bir insanın hapishanede ne işi olduğunu merak ediyordu. Ve Yaşar anlatmaya başladı. Annesi o çocukken ölmüş, babası sahip çıkmıştı Yaşar’a. Ölen kardeşlerinden dolayı ona Yaşar adını vermişti babası, yaşar bedenen yaşadı, ama, İlkokul çağına geldiğinde nüfus dairesine gittiler babasıyla birlikte, maksat okula kayıt için nüfus kağıdı almaktı aslında ama, olmadı!...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 10,393 İmdb: 5.4

SOSYAL AĞLAR