Neslihan Atagül KİMDİR?

Neslihan Atagül, sinema ve dizi oyuncusu.
1992'de İstanbul’da doğdu. 2005 yılında bir ajansa kaydolduktan sonra reklam filmlerinde oynamaya başladı ve kısa süre sonra ilk sinema deneyimini yaşadı.
İlk Aşk filminde Ege isimli küçük çocuğun sevgilisi Bahar karakterini oynamıştır. Bu rolüyle Altın Koza Film Festivali’nde Umut Veren Genç Oyuncu ödülünü aldı. Daha sonra Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakterini canlandırdı ve 4 sezon bu rolü sürdürdü.
Sonrasında dizilerde daha ana roller almaya başladı. Canım Babam ve Hayat Devam Ediyor gibi dizilerden sonra Fatih Harbiye'deki Neriman ve Kara Sevda dizisindeki Nihan rolüyle ünü artmıştır.
2016'nın Temmuz ayında, 3 yıldan uzun süredir birlikte olduğu Kadir Doğulu ile evlenmiştir.

Neslihan Atagül FİLMLERİ

 • Senden Bana Kalan Full İzle

  Senden Bana Kalan Full İzle

  2015
  Senden Bana Kalan Full İzle
  Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul’dan Çanakkale’nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe’ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe’de onu büyük sürprizler beklemektedir.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 125,032 İmdb: 7.2
 • Araf izle

  Araf izle

  2012
  Araf izle
  Zehra ve Olgun; bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde, aslında neredeyse içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, biteviye çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onlari arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?
  Tür: Yerli Romantik
  İzlenme: 21,117 İmdb: 6.5

SOSYAL AĞLAR