Onur Buldu KİMDİR?

Onur Buldu, dizi ve tiyatro oyuncusu.
İzmir'in Bergama ilçesinde doğup Menemen ilçesinde büyüyen Buldu, 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Bir dönem TRT'de, Devlet Tiyatroları'nda ve aralarında Duru Tiyatro'nun bulunduğu özel tiyatrolarda çalışmıştır.
Televizyonda ise Papatyam dizisindeki Çaycı Yusuf karakterini canlandırmış, Güldür Güldür programında ise Bilal rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır. 2016'da gösterime giren Dedemin Fişi filminde de rol almıştır.

Onur Buldu FİLMLERİ

 • Yok Artık 2 Full İzle

  Yok Artık 2 Full İzle

  2016
  Yok Artık 2 Full İzle
  Yok Artık filminin ilk serisinden tam 1 yıl sonra 2. filmi sizlerle, 1. filmdeki konuda yer değişikliği yapan yok artık 2 de berber adnan yani Şahin Irmak dükkanda hikayeler anlatır, metropol hayatını bırakıp köy hayatında başlayan Merve yani Şebnem Bozuklu hikayesi ve Sosyal medya fenomeni olan kızının hesaplarını kullanarak kızına özenen ve başaran İzzetin Hikayesi yani Zafer Algözün ve diğer karakterlerin gülmekden karnınızı ağrıtacağı hikayeleri bu filmde sizleri bekliyor. Yerlifilmizle.com gurula sunar....
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 152,833 İmdb: 4.2
 • Dedemin Fişi Full izle

  Dedemin Fişi Full izle

  2016
  Dedemin Fişi Full izle
  Çirci ailesinin reisi Salih Bey'in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 523,138 İmdb: 6.0
 • İçimdeki Ses İzle

  İçimdeki Ses İzle

  2015
  İçimdeki Ses İzle
  Engin Günaydın'nın Başrolünü Üslendiği İçimdeki Ses Filminde Selim Karakteri Küçük Dünyasında Kendini Hapsetmiş Bir Yazar. Kendine Güvenmeyen Selim Etrafındaki İnsanlar ile İletişim Kurma Problemi Yaşıyor. Spor Salonunda Aniden Sakarlığı Sayesinde Ayşıl ile Tanışır ve Bu İkilinin Hikayesi Anlatan Film yerlifilmiizle.com Farkı ile Sizlerle İyi Seyirler.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 219,492 İmdb: 6.2

SOSYAL AĞLAR