Orhan Aydın KİMDİR?

Orhan Aydın, 1961 doğumlu aktör. Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Yarbay Kenan Çekiç rolüyle hatırlanmaktadır.
Beşiktaş, İstanbul doğumlu olan oyuncu, 1976 Ortaokullar arası tiyatro yarışmasında kendi yazıp yönettiği oyunla İstanbul birincisi oldu. 1976/1978'de TRT İstanbul Radyosu çocuk saati programlarında radyo tiyatrosu çalışmaları yaptı. Ali Poyrazoğlu'ndan eğitim aldı. 2000'de Gayrettepe Oyuncuları tiyatrosunu kurmuş kendi yazıp yönettiği oyunlarda oynamıştır.

Orhan Aydın FİLMLERİ

 • Oldumu Şimdi Full İzle

  Oldumu Şimdi Full İzle

  2016
  Oldumu Şimdi Full İzle
  Hayatı boyunca yanlış anlaşılmalar ve talihsizliklerden çok çekmiş mahalle delikanlısı Yaşar (Yavuz Seçkin), yine bir yanlışlık nedeniyle hapse düşer. Burada tanıştığı Ömer (Serkan Şengül), kısa zamanda en yakın dostu olur. Ancak çıktıktan sonra da şansları gülmez, birlikte bir dolandırıcılık işi yapmaya kalkıp yeniden hapse girip çıkarlar. Sonunda kanunsuz işleri bırakarak tövbe etmeye karar verirler. Ancak gittikleri camide hiç beklemedikleri bir fırsatla karşılaşırlar. Cenazesinin kalkmasına yardım ettikleri kişi, çok zengin ancak fazla dostu olmayan bir işadamıdır ve cenazesini taşıyacak kişilere tüm mal varlığını bırakmayı vasiyet etmiştir. Böylece iki kafadar bir anda büyük bir nakliye şirketinin sahibi olurlar. Ancak bu şirkete konmak isteyen bir mafya babasıyla başları belaya girer ve kendilerini yine zor durumların içinde bulurlar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 93,174 İmdb: 2.4
 • Sabit Kanca Filmi izle

  Sabit Kanca Filmi izle

  2013
  Sabit Kanca Filmi izle
  Kısa sürede fenomen olan, herkesin konuştuğu ve repliklerini ezbere bildiği Sabit Kanca’nın maceraları beyazperdede. Hayat, Sabit Kanca için çok farklı şeyler ifade ediyor. Haksızlığı bilgisiyle dövüyor, 100 bilim adamı kadar bilgili fakat mahalle kültürüyle yoğrulmuş beyninde hâlâ çocukça çözümler peşinde. Her soruna basit bir çözümü, ağır bir lâfı var.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 18,059 İmdb: 3.4
 • Kaos Örümcek Ağı Full İzle

  Kaos Örümcek Ağı Full İzle

  2012
  Kaos Örümcek Ağı Full İzle
  Türkiye'yi hem yurt içi hem yurt dışından gelebilecek tehditlere karşı koruma amaçlı kurulan gizli bir yapı olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı'nın (UGT) bu sefer ki görevi oldukça tehlikeli ve risklidir. Zira ülke ciddi bir tehditle karşı karşıyadır ve ekibin sadece 48 saati vardır. Mücadele ettikleri düşman ise oldukça güçlü ve teşkilatın adım attığı her yerde konuşlanmış durumdadır. Ülke güvenliği için UGT ajanları ile işbirliğinde olan SAT Komandosu Yzb. Mete Öztürk yaklaşan tehlikeyi engellemekle görevlidir. Senaryosu Tolga Küçük'e ait olan,yönetmen koltuğunda ise Cem Gül'ün oturduğu film sezonun bol aksiyon içeren yapımlarından biri.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 11,183 İmdb: 6.6

SOSYAL AĞLAR