Ozan Güven KİMDİR?

Ozan Güven, 1975 doğumlu aktör. İkinci Bahar dizisindeki Ulaş rolüyle ünlendikten sonra birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde oynamıştır.
19 Mayıs 1975'te Almanya'nın Nürnberg kentinde doğdu. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Dans Bölümü'nü bitirdi. 2000 yılında 22. SİYAD Türk Sineması Ödülleri'nde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.
2005 yılında yönetmen Türkan Derya ile evlendi, Ali adlı bir çocukları oldu. 2010 yılında boşandılar. Hobileri arasında maket yapmak ve fotoğraf çekmek bulunuyor. Boğa burcudur. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Ozan Güven FİLMLERİ

 • Pek Yakında Full İzle

  Pek Yakında Full İzle

  2014
  Pek Yakında Full İzle
  FİLM HD OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR. Eski bir dvdci olan Zafer illegal işleri bırakıp 1970 lerden kalma bir fantastik filmi sinemacı arkadaşlarıyla beraber çekmeye karar verir.Cem Yılmazın Son Filmi Pek Yakında İyi Kalitede Sinema Çekimi ile yerlifilmiizle.com Ayrıcalığı ile Sizlerle.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 903,635 İmdb: 8.5
 • Yahşi Batı Full İzle

  Yahşi Batı Full İzle

  2009
  Yahşi Batı Full İzle
  Yahşi Batı full hd izle, Yahşi Batı izle, Yahşi Batı tek part izle, Yahşi Batı 720p izle, Padişahın amerikaya bir görev için gönderdiği iki osmanlı tren yolculuğu sırasında yanlarındaki elmasları kızılderelilere kapdırırlr. Sonra çalınan elmasın peşine düşdükleri gibi kaybettikleri paralarıda yeniden kazanmak için çalışmaya başlarlar. Oldukça komik ve eğlenceli bir film izleyeceğinize emin olabilirsiniz.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 37,103 İmdb: 7.3
 • AROG Full İzle

  AROG Full İzle

  2008
  AROG Full İzle
  Açıklama: Ali Taner Baltacı ile Cem Yılmaz’ın yönettiği A.R.O.G: Bir Yontmataş Filmi, Fida Film – CMYLMZ Fikirsanat tarafından vizyona çıkarılıyor. A.R.O.G.’un “ilk 3 dakika”sının çekimleri İstanbul Film Stüdyolarında hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan “yaratık” için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Uzaktan kumanda ile hareketli hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 11,327 İmdb: 7.0

SOSYAL AĞLAR