Paşhan Yılmazel KİMDİR?

Paşhan Yılmazel, 1981 doğumlu aktör. Hayat Bilgisi dizisindeki Ortega rolüyle ünlendikten sonra çeşitli televizyon dizilerinde rol almıştır.
Yılmazel, 1981'de Berlin'de dünyaya geldi. 1985'te ailesiyle birlikte Türkiye'ye dönüp İstanbul, Zeytinburnu'na yerleştiler. Haliç Üniversitesi'nden mezun oldu, aynı zamanda Akademi İstanbul'da Radyo-Televizyon eğitimi aldı.
Yılmazel, son olara Çılgın Dersane serisinin 2. ve 3. filmlerinde Mojo rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıktı.

Paşhan Yılmazel FİLMLERİ

 • Çılgın Dersane 3 Full İzle

  Çılgın Dersane 3 Full İzle

  2014
  Çılgın Dersane 3 Full İzle
  Komedi türündeki 2014 yerli film olan çılgın dersane 3 filminde, Özlem Dersanesi’nin öğrencileri dersaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, hiç de akıllarında olmayan ve otel çalışan Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek, onun için hayati bir önem taşıyan sorununu çözmek için kolları sıvarlar. çılgın dersane 3 , Bu arada karşı dersanenin öğrencileri ise yarışmayı kazanmak için her türlü yolu deneyerek, yalanlar söylemekten hiç çekinmeyeceklerdir. Komedi, aşk, karşılıklı oyunlar, dans ve gençlik dolu olan filmin senaryosunu İrfan Saruhan ve Şafak Güçlü birlikte yazdılar. Yapımcılığını Servet Aksoy’un üstlendiği ve çekimleri Antalya’da devam eden Çılgın Dersane 3 filminin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 105,916 İmdb: 1.6

SOSYAL AĞLAR