Şafak Sezer KİMDİR?

1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu'nda Haldun Taner'in ‘Eşeğin Gölgesi’ adlı oyunla sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosu'nda ‘Devri Yalan’, ‘Başımızda Pak Bulut’, ‘Sen Bu Seçimi Unut’, ‘Saddam'ı Kim Öptü’, ‘Şirinler’, ‘Edi Büdü’ ve ‘Uzaylı Arif’ adlı oyunlar ile Ankara Ekin Tiyatrosu'nda ise ‘Biz Bu İhtilali Niye Yaptık’, ‘Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ adlı oyunlar ile seyirci karşısına çıktı. Dario Fo'nun ‘Yüzsüz’ adlı oyunundan sonra 9 Eylül Üniversitesi'nin çektiği ‘Bir Düğün Masalı’ adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: ‘Televizyon Çocuğu’, ‘Sıdıka’, ‘Baskül Ailesi’, ‘Dostlar Pasajı’, ‘Şafak Vakti’ ve ‘Reyting Hamdi’, filminden sonra sanatçı ‘Vizontele’ için kamera karşısına geçti.

Şafak Sezer FİLMLERİ

 • Bir Baba Hindu Full İzle

  Bir Baba Hindu Full İzle

  2016
  Bir Baba Hindu Full İzle
  Ünlü senarist Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği Bir Baba Hindu filminde Fadıl yani Sermiyan Midyat aşık olduğu Gundi isimli güzeller güzeli kızın peşinden Hindista'na gider. Fadıl kıza öyle bir aşık olmuşturki tüm tuaf imkanları elinin tersiyle itip komediye yol açar. Ünlüler topluluğu filminde Şafak Sezer Hint oyuncu Nicole Faria, Burak Satıbol ve Zeynep Kankonde gibi bir çok ünlü oyuncu eşlik ediyor. Türkiye'nin yerli film izle platformu yerlifilmiizle.com gurula sunar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 401,246 İmdb: 3.8
 • Kolpaçino 3. Devre Full İzle

  Kolpaçino 3. Devre Full İzle

  2016
  Kolpaçino 3. Devre Full İzle
  Özgür (Şafak Sezer), Sabri'den (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 245,356 İmdb: 4.3
 • G.D.O. KaraKedi izle

  G.D.O. KaraKedi izle

  2013
  G.D.O. KaraKedi izle
  İstanbul'un eski semtlerinden olan Balat'ta yaşayan ve kendi yağlarıyla kavrulan üç kardeş, taksicilikle hayatını kazanan Gürkan, pilavcılık yapan Orhan ve iflah olmaz biçimde aşık olan Duran... Herkes gibi yaşam mücadelelerini sürdürürken, sıradan dertlerini de çözmeye çalışan bu üç kardeşin hayatı bir gün başlarına gelen bir kazanın yol açtığı, cinayet, mafya, kız kaçırma üç geniyle allak bullak olur.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 28,248 İmdb: 7.7
 • Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  2008
  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle
  Yaşar Yaşamaz… Adına yakışır bir hayat yaşıyordu çocukluğundan beri. Bir gün yolu hiç düşünmese de hapishaneden geçiverdi! Hapishanede verildiği Adem baba koğuşunun sakinleri onu oldukça sıcak karşıladılar. Özellikle koğuş ağası Halil, onun gibi naif bir insanın hapishanede ne işi olduğunu merak ediyordu. Ve Yaşar anlatmaya başladı. Annesi o çocukken ölmüş, babası sahip çıkmıştı Yaşar’a. Ölen kardeşlerinden dolayı ona Yaşar adını vermişti babası, yaşar bedenen yaşadı, ama, İlkokul çağına geldiğinde nüfus dairesine gittiler babasıyla birlikte, maksat okula kayıt için nüfus kağıdı almaktı aslında ama, olmadı!...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 10,389 İmdb: 5.4
 • Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle

  Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle

  2008
  Maskeli Beşler Kıbrıs Full izle
  İstedediklerini bir türlü elde edemeyen birde üstüne hapse düşen 5 sakar hırsız artık yemin etmiştir. Düzenli bir hayat sürecek olan sakar hırsızlar ticaret yapmayı seçerler. Dönemin en büyük mafya babası onlara yok diyemeyecekleri bir teklif sunar.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 5,527 İmdb: 4.1
 • Kutsal Damacana 1 Full İzle

  Kutsal Damacana 1 Full İzle

  2007
  Kutsal Damacana 1 Full İzle
  Kutsal Damacana, Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı, sahte bir papazın hikâyesini anlatan komedi filmi. Filmin çekimleri İstanbul'da yapılmıştır.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 8,655 İmdb: 7.2
 • Maskeli Beşler Irak Full İzle

  Maskeli Beşler Irak Full İzle

  2007
  Maskeli Beşler Irak Full İzle
  Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak'taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye'ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkemize kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açar...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 7,519 İmdb: 6.6

SOSYAL AĞLAR