Serkan Kuru KİMDİR?

Serkan Kuru, Bursa İznik doğumlu olup, ilk orta ve lise eğitimini İznik'te tamamladı.Balıkesir'de end. elektronik okuduktan sonra bir teknoloji firmasına çalışmaya başladı.2005 yılında şirket içi aktivite olarak rol aldığı tiyatro gösterisi ona keyif aldığı meslekte para kazanmanın kapılarını açtı.MSM'de tiyatro eğitimi alıp 2006 yılında teknoloji firmasından ayrılarak Emret Komutanım adlı dizide profesyonel oyunculuğa adım attı.

Serkan Kuru FİLMLERİ

 • Evlenmeden Olmaz Full İzle

  Evlenmeden Olmaz Full İzle

  2015
  Evlenmeden Olmaz Full İzle
  Zeynep (Özge Özberk) ve Yavuz (Cansel Elçin) birbirini çok seven iki insandır, ancak Zeynep'in evlilik ısrarı, Yavuz'un ise evlenmeye sıcak bakmaması nedeniyle ayrılırlar. Ancak ikisi de birbirini unutmayı başaramaz. Zeynep, işi gereği "Evlenmeden Olmaz" adlı bir çöpçatanlık bürosuna 2 arkadaşıyla birlikte gittiğinde, büronun Adnan adlı tuhaf sahibiyle tanışır. Adnan Zeynep'e, eski aşkını unutturacak birini bulur, ancak bu kişi hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 194,147 İmdb: 4.5
 • Şevkat Yerimdar Full izle

  Şevkat Yerimdar Full izle

  2013
  Şevkat Yerimdar Full izle
  Şevkat Yerimdar mahallelinin sevdiği, dürüst, cesur, merhametli, öfke sorunu yaşayan ve Balat çarşısında yumurtacı dükkanı işleten bir gençtir. Bir gün dükkanına bir arabanın kaza ile girmesiyle tüm hayatı değişir.
  Tür: Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 52,410 İmdb: 5.4

SOSYAL AĞLAR