Teoman Kumbaracıbaşı KİMDİR?

18 Ekim 1971 tarihinde Arjantinde dünyaya gelen Teoman Kumbaracıbaşı, 6 yaşındayken Türkiye'ye geldi. Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla lisedeyken tanıştı. İ.T.Ü. Gemi İnşaatı Mühendisliğini kazandı ve bitirdi.
Çeşitli tiyatrolarda sahne önü ve arkasında çalıştı.
2003 yılında Yazı Tura filmi ilk uzun metrajlı filmi oldu ve burada homoseksüel bir karakter olan Teoman'ı canlandırdı
Aslı Tandoğan ve Beste Bereket ile Kraft Dublaj Stüdyosunu kurdu.
2005 yılında Aşk Yolu isimli TV Filminde rol aldı.
Yine 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile birlikte Aşka Sürgün isimli dizide Arda ve Civan Azizoğlu karakterlerini canlandırdı.Dizi bitmeden diziden ayrıldı.
2006 yılında Gözyaşı Çetesi isimli dizide Serdar rolüne hayat verdi.
Omuzumdaki Melek isimli tiyatro oyununda rol aldı. Bir televizyon dizisinde rol almaktadır. Özel Bir Lisenin Tiyatrosunu yönetmektedir

Teoman Kumbaracıbaşı FİLMLERİ

 • Htr2b Full İzle

  Htr2b Full İzle

  2012
  Htr2b Full İzle
  Bir ana haber bülteni haberiyle çıkış noktasını oluşturan film, büyük ilaç firmalarının, yeni ürettikleri ilaçları piyasaya sürmeden önce, üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan ve bu ilaçlar piyasaya sürülmeden önce firmalar tarafından kobay olarak kullanılan insanların hikayesini konu alıyor.
  Tür: Yerli Korku
  İzlenme: 29,619 İmdb: 4.5
 • Evim Sensin Full İzle

  Evim Sensin Full İzle

  2012
  Evim Sensin Full İzle
  Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4 yilina girdiğinden habersizdir Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hiçbir zaman gerçek bir evi olmamış bir insandır.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 10,466 İmdb: 5.5

SOSYAL AĞLAR