Turgay Tanülkü KİMDİR?

Bu Oyuncu Hakkında Bilgi Bulunmuyor.

Turgay Tanülkü FİLMLERİ

 • Kod Adı K.O.Z. Full İzle

  Kod Adı K.O.Z. Full İzle

  2015
  Kod Adı K.O.Z. Full İzle
  Yargı ve polis teşkilatındaki yapılanma; MİT Müsteşarının ifadeye çağrıldığı gece; Gezi olayları; 17 Aralık döneminde MİT tırlarına yapılan operasyonlar; 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla birlikte neyin hedeflendiği; savcı ve hâkimlerin imza attığı hukuk cinayetleri başta olmak üzere pek çok konu başlığı yer almaktadır.
  Tür: Yerli Aksiyon
  İzlenme: 57,506 İmdb: 2.1
 • Gelmeyen Bahar Full İzle

  Gelmeyen Bahar Full İzle

  2013
  Gelmeyen Bahar Full İzle
  Masum bir sevda insanların hayatlarını nasıl ve neden karartır? sorusuna cevap arayan film, kadına karşı zulme daha çok dikkat çekmek için özellikle dünya kadınlar Günü olan 8 Mart'ta seyircisiyle buluşacak. Ülkemizde gündemden düşmeyen töre ve töre cinayetleri, kadına karşı baskı ve şiddet gibi konuları işleyen Gelmeyen Bahar filmi, imkansız bir aşk yüzünden savrulan insanları beyazperdeye taşıyor.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 19,458 İmdb: 5.9
 • Van Gölü Canavarı izle

  Van Gölü Canavarı izle

  2012
  Van Gölü Canavarı izle
  2012 yılında yerli film olan Van Gölü Canavarı , başrol oyuncusu komedi dizilerde ve filmlerde gördüğümüz özellikle Çılgın Bediş Filminde bedişin dedesi olan Selahattin Taşdöğendir . 3 ilkokul mezunu arkadaş çobanlık yapmaktadır ama çobanlıkta kıtlık olduğu için , akıllarına dahihane ve kurnazca bir fikir gelir . Van Gölünde oturan bu üç kafadar arkadaş , Van Gölü Canavarı makketten yapmak isteyip para almak isterler milletten . Tüm köye ve şehre Van Gölü’nde canavar olduğuna inandırırlar ve bu işten para kazanmaya başlarlar . Ama okadar büyür ki iş , gazeteciler akın akın gelirler . Gazeteci kadınlara aşık olan bu vanlı 3 kafadar ark
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 20,889 İmdb: 4.1
 • Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle

  2008
  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Full İzle
  Yaşar Yaşamaz… Adına yakışır bir hayat yaşıyordu çocukluğundan beri. Bir gün yolu hiç düşünmese de hapishaneden geçiverdi! Hapishanede verildiği Adem baba koğuşunun sakinleri onu oldukça sıcak karşıladılar. Özellikle koğuş ağası Halil, onun gibi naif bir insanın hapishanede ne işi olduğunu merak ediyordu. Ve Yaşar anlatmaya başladı. Annesi o çocukken ölmüş, babası sahip çıkmıştı Yaşar’a. Ölen kardeşlerinden dolayı ona Yaşar adını vermişti babası, yaşar bedenen yaşadı, ama, İlkokul çağına geldiğinde nüfus dairesine gittiler babasıyla birlikte, maksat okula kayıt için nüfus kağıdı almaktı aslında ama, olmadı!...
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 10,389 İmdb: 5.4
 • Son Cellat Full İzle

  Son Cellat Full İzle

  2008
  Son Cellat Full İzle
  Filmde, ülkenin askeri cunta ile yönetildiği bir dönemde hapse atılan savcı Yusuf (Atilla Saral) ile cinayetle yargılanan cahil bir köylünün, arabacı Cabbar’ın (Kadir İnanır) arasında kurulan dostluğun çerçevesinde karanlık bir dönemde geçen insanlık acıları, idam edenlerle idam edilenlerin dramı anlatılıyor.
  Tür: Yerli Dram
  İzlenme: 10,172 İmdb: 5.9

SOSYAL AĞLAR