Zeynep Aktuğ KİMDİR?

Zeynep Aktuğ, 1985 doğumlu aktris.

Zeynep Aktuğ FİLMLERİ

 • Ali Kundilli 2 Full İzle

  Ali Kundilli 2 Full İzle

  2016
  Ali Kundilli 2 Full İzle
  Serinin birinci filminde muradına ererek sevdiği kadınla evlenen Ali, baba olmaya hazırlanıyordur. Ancak hamilelik süreci İlknur'dan çok Ali'yi yorar. Çünkü İlknur aşerme olayını abartıp her isteğini yerine getirttiriyordur. İlknur'un gördüğü bir rüya üzerine Ayvalık'a giden Ali'nin burada tarihi eser kaçakçılığı yapan bir mafya ile başı belaya girecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 240,726 İmdb: 3.8
 • Ali Kundilli Full İzle

  Ali Kundilli Full İzle

  2015
  Ali Kundilli Full İzle
  Sansürsüz Olarak Güncellenmiştir. Cem Gelinoğlu’nun yarattığı, dost canlısı, namuslu bir karakter olan Ali Kundilli sigortalı bir işte çalışmayı rededen ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka farkedileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. Kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı Vedatla aynı mahallede yaşamaktadırlar. Ancak Vedat sisteme boyun eğer ve Ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 51,846 İmdb: 0.0
 • Çılgın Dersane 3 Full İzle

  Çılgın Dersane 3 Full İzle

  2014
  Çılgın Dersane 3 Full İzle
  Komedi türündeki 2014 yerli film olan çılgın dersane 3 filminde, Özlem Dersanesi’nin öğrencileri dersaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, hiç de akıllarında olmayan ve otel çalışan Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek, onun için hayati bir önem taşıyan sorununu çözmek için kolları sıvarlar. çılgın dersane 3 , Bu arada karşı dersanenin öğrencileri ise yarışmayı kazanmak için her türlü yolu deneyerek, yalanlar söylemekten hiç çekinmeyeceklerdir. Komedi, aşk, karşılıklı oyunlar, dans ve gençlik dolu olan filmin senaryosunu İrfan Saruhan ve Şafak Güçlü birlikte yazdılar. Yapımcılığını Servet Aksoy’un üstlendiği ve çekimleri Antalya’da devam eden Çılgın Dersane 3 filminin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.
  Tür: Yerli Komedi
  İzlenme: 105,960 İmdb: 1.6

SOSYAL AĞLAR