Zeynep Kankonde KİMDİR?

Zeynep Kankonde 3 Mart 1980 yılında Eskişehir'de doğdu. Kendisi oyunculuk yolunda önemli eşikleri geçerek oyuncu koçu olmuştur. Bu oyuncu Kongo'lu bir kişi ile evlenmiş ve Emma adında bir kız çocukları olmuştur. O sırada ise Zeynep Kankonde Mbuyi ile bilinmekteydi. Ancak daha sonra eşinden ayrılmıştır. Oyuncu koçluğunu ilerletmesinin yanında 'İki Yaka Bir İsmail', 'Güz Gülleri', 'Beşinci Boyut' ve 'Kayıp' gibi dizilerde rol almıştır. "Ulan İstanbul" dizisinde ki rolü ile daha fazla tanınmıştır.

Zeynep Kankonde FİLMLERİ

 • Bir Baba Hindu Full İzle

  Bir Baba Hindu Full İzle

  2016
  Bir Baba Hindu Full İzle
  Ünlü senarist Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği Bir Baba Hindu filminde Fadıl yani Sermiyan Midyat aşık olduğu Gundi isimli güzeller güzeli kızın peşinden Hindista'na gider. Fadıl kıza öyle bir aşık olmuşturki tüm tuaf imkanları elinin tersiyle itip komediye yol açar. Ünlüler topluluğu filminde Şafak Sezer Hint oyuncu Nicole Faria, Burak Satıbol ve Zeynep Kankonde gibi bir çok ünlü oyuncu eşlik ediyor. Türkiye'nin yerli film izle platformu yerlifilmiizle.com gurula sunar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 402,609 İmdb: 3.8
 • Olaylar Olaylar Full izle

  Olaylar Olaylar Full izle

  2016
  Olaylar Olaylar Full izle
  İstanbul’dan memleketi Çarşamba’ya gitmek zorunda kalan bir gencin yerel tv kanalındaki komik hikayesini anlatan Olaylar Olaylar'ın oyuncu kadrosunda, Sadi Celil Cengiz, Fırat Tanış, Burak Kut, Burak Satıbol, Yakup Yavru, Ceren Moray, Zeynep Kankonde ve Tuğçe Kurşunoğlu yer alıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 141,387 İmdb: 4.2

SOSYAL AĞLAR