Senin Hikayen Full İzle

7.2
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 7.2

Komedi türündeki 2013 türk filmi olan senin hikayen filminin konusu,Ailesine bağlı, eğlenceli, gündelik sıkıntılarla enerjisini kaybetmeyen Hakan ile daha gerçekçi, kuralcı ve özgür Esra, 30'lu yaşlarının ortalarında, kariyerlerine odaklanmış evli bir çift. Birbiriyle gayet iyi anlaşan bu çiftin kariyerleri de 7 yıldır devam eden evlilikleri de bir dönüm noktasındadır; çocuk sahibi olma kararı. Karar aşamasında devreye, babaanne olmayı kafasına koyan Meral de girer. Sakin, sevgi dolu ve mantıklı bir baba olan Orhan'ın itirazlarına rağmen, çok sempatik ama baskın bir karakter olan Meral'in tatlı müdahaleleriyle durum, daha da karmaşık ve komik bir hal alır. Çocuk meselesini aile içinde gündemin ilk maddesine yerleştiren Meral'in acele etmesinin ne yazık ki çok önemli bir nedeni vardır. Beklenmedik bir anda hamilelik müjdesi gelir.

Film hakkında ne dediler? (7)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. izlenmenmeli.çok güzeldi.Ama keşke babaanne ölmeseydi:( ağlattı beni !!!

 2. Aslinda izlemeyecektim ama yorumlari okudum.. Gercekten mukemmel bi film sonunda gozyaslarimi tutamadim.. Filmde emegi gecen herkese tesekkurler..

 3. kanser hastaları ölmeye mahkum mu ? filmin sonundagerçekten çok kötü ağladım keşke sonu farklı olsaydıda bir kerede kanser hastası olan birisi ölmedi deseydik.Film evet ama bu gerçekle karşı karşıyayız bir gün bu illet canımızdan çok sevdiğimiz birinin başına gelebilir ve ben çok korkuyorum.Bu filmle birlikte bu korkumu tekrar hatırladım ne diyebilirim ki film güzeldi ama kanser değil..

 4. FİLİM.YOK.ADMİN.

 5. Cok guzel bi filmdi izlemeye deger

 6. Fena film ya sonuna bittim ağlamaktan gözlerim şişti.
  Gerçekten ders alınması bir film.
  Bu çeken tüm ekipe sonsuz teşekkür dileklerimi sunuyorumm..

 7. izlediğim en iyi filmlerden biri diyebilirim harika emeği geçen herkese saygılar