Şipşak Anadolu Full İzle

telif
4.1
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 4.1

Şipşak Anadolu, Karadeniz’in sevimli yerleşim yerlerinden birinde geçiyor. Kahramanımız Kadir de hayallerini bir gün gerçekleştirmeyi isteyen bir fotoğrafçıdır. İşini yapabilmek için ücra köylere at üstünde fotoğraf çekmeye bile gider. Fotoğrafını çektiği herkesle de komik durumlar yaşar. Doksanların Türkiyesinde politik atmosferi tabii ki kasabayı da sarmıştır. Koltuk sevdalısı belediye başkanından imamına ve Kadir’in arkadaşlarına kadar farklı karakterlerin arasında yaşanan çekişmeler filmin konusunu oluşturuyor. Magazin medyasında “Ciciş Kardeşler” olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin kadrosunda yer aldığı komedi türündeki yapımın yönetmenliğini Şenel Maldı üstleniyor. Kadroda kardeşlere kadroda Cengiz Küçükayvaz ve Levent İnanır gibi isimler eşlik ediyor.

Film hakkında ne dediler? (7)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu ordunun korgan ilçesinde çekildi mükemmel odu şifesi kullanmışlar ordulular böyle konuşuyor bende orduluyum .

  2. herifler şive komedisi yapmaya calışmışlar onuda başaramamılar ya la

  3. bence cok guzel sanki 90 lı yıllar mükemmel olmuş beni 24 yıl öncesine götürdü

  4. her flimin anlamı farklı dderler arkadaşlığın anlamını bilen anlar ancak benim için süperrrrrrrrrrrrrrrr bi flim 10 10

  5. gelde yabancı dizi yabancı film izleme bune ya ayıp valla

  6. Filmin güzel basliyor basta komik orta kismi acikli son kismi igrenc. camli rollündeki adama yapilanlar komik degil. sacma böyle komiklik olamaz tekmeyle cok kötü bir film.

  7. vakit kaybı boş bir film