Türkiye'nin Yerli Film İzle Platformuna Hoşgeldiniz En Güncel Yerli Filmler yerlifilmiizle.net de

YENİ EKLENEN FİLMLER

 • Cingöz Recai Full İzle

  Cingöz Recai Full İzle

  2017
  Cingöz Recai Full İzle
  Filmde Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Cingöz Recai normal sıradan bir hırsız değildir. Belirli prensipleri olan Recai'nin altın kuralları, Yalan söylemez, Ahlaklıdır ve sadece araştırdığı çok zengin insanlardan hırsızlık yapıp çok değerli eşyalar çalar. Başkomiser Mehmet rolündeki Haluk Bilginer Cingöz Recai'yi yakalamak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Fakat bukez vurgun Türkiye'de değil Avrupa'da olacaktır ve bu sefer Recaiyi yakamak hiçte kolay olmayacaktır...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon
  İzlenme: 6,537 İmdb: 5.5
 • Cenazi İşleri Full İzle

  Cenazi İşleri Full İzle

  2017
  Cenazi İşleri Full İzle
  Orhan Eskişehir Odunpazar Belediye çalışan görevlidir. Görevi belediye'nin cenaze işleri ile ilgilenmekte olan Orhan aynı zamanda kimsesi olmayan ölülerin defnedildiği mezarlığından sorumludur. Serpil ise Orhan'ın sevdiği kızdır ve onunla evlenebilmek en büyük hayalidir fakat maddi durumlar musade etmediği için bu hayali bir türlü gerçekleştirememektedir. Rafet birgün orhandan tuaf bir istekde bulunur ve bir cesedin sesiz ve gizlice ortadan kaldırılmasını ister, bu isteği gerçekleştirmeyi istemeyen orhan serpil ile evlenebilmek için mecburen kabul eder.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 8,386 İmdb: 5.0
 • Dargın Kuzenler Full İzle

  Dargın Kuzenler Full İzle

  2018
  Dargın Kuzenler Full İzle
  Bilinmeyen bir sebebden dolayı birbirleri ile uzun yıllar boyunca görüşüp konuşmayan 4 kuzen olan Şinasi, Habibe, Rüknettin ve Şinasi ölüm döşeğindeki dedelerinin son bir isteği doğrultusunda buluşur ve 4lü bir araya gelirler. Ancak bu görüşmenin altındaki bir diğer sebeb ise çok eskilerden dedesinin dilinden düşürmediği gömdüğü paralardır ve bu gömüyü bulmak için toplanmışlardır, Dedeleri paralarının yerini gösteren bir haritayı bu dört kuzene verir. Ancak gömü köye çok yakın bi hapishane'nin içerisindedir..
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 4,383 İmdb: 5.0
 • Sen Sağ Ben Selamet Full İzle

  Sen Sağ Ben Selamet Full İzle

  2016
  Sen Sağ Ben Selamet Full İzle
  Samet'in demirparmaklıklardan kurtulmasına 2 gün kalmıştır, aynı zamanda mühebbet hapse mükmedilmiş Sansar ile sivas'a nakil aracında yola çıkarlar. Sağ salim serisinin diğer filmlerinde olduğu gibi yolda başlarına gelmeyen kalmayacaktır ve yolda cezaevi nakil aracı kaza geçirir ve birbirlerinde kelepçeli bir şekilde kaçmalarına sebeb olur bu kaza. Selamet kaza yerinde beklemek istesede mühebbet hapis yiyen Sansar'ın zoruyla kaçarlar ve bu kaçış yolculuğunda karşılarına goril Behlül'den birçok komik olaylar başlarına gelecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 24,173 İmdb: 3.4
 • Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle

  Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle

  2017
  Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle
  Büyük bir mafya lideri olan Kulaksız Adnan'ın kızı olan Yasemin karanlık işler ile uraşan Makber'in oğlu Semih ile aşk yaşamaktadır. Fakat bu aşka Adnan karşı çıkmaktadır ve kızı ile semihi ayırabilmek için Bahri Umman'dan yardım alır. Bahri'de ayırma işini oğlu Sadrettin'e devreder. Sadrettin, Zülfikar ve Taş Kafa işi eline yüzüne bulaştırır ve iyice içinden çıkılmaz bir hal alır ve başlarına gelmeyen kalmaz...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 21,822 İmdb: 6.0
 • Saftirikler Full İzle

  Saftirikler Full İzle

  2016
  Saftirikler Full İzle
  Varoş bir Adana mahallesinde hayatını sürdüren Mustada bir sapa balta olamamış doğru düzgün bir iş bulamayan paranın kıymetini bilmeyen bir insandır fakat dostlarının yardıma ihtiyacı olduğu zaman en önden koşar ve elinden gelen ne varsa herşeyi yapar. Canından çok sevdiği 3 arkadaşı ile beraber yaşayan bu grubun üyesi Murat MS hastası olmuştur ve tedavi masrafları çok yüksek meblalardan başlıyordur tabiki diğer 3 arkadaş tedavi masrafları bulabilmek için birbirinden farklı yollara başvuracaktır. Saftirikler filminin gişe hasılatından lik bir kısımını Türkiye Multipl Skleroz Derneği'ne bağışlanmıştır. Aynı zamanda filmde Erman Toroğlu, Yılmaz Vural, Hasan Şaş ve Hami Mandıralı gibi ünlü futbolcularda sosyal sorumluluk dahilinde filmde yer alıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 13,557 İmdb: 3.7
 • Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Full İzle

  Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Full İzle

  2015
  Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Full İzle
  Hayatını sıradan bir şekilde istanbul'da yaşayan lise öğrenciliğini birhayli zor geçirmiş ailenin tek çocuğu Mehmet dillere peleseng olmuş bir söze uygun şekilde yaşamaktadır "Zeki ama çalışmıyor". Üniversite'ye girebilmek için çalışmamış ve sınavdan hiçde ümidi yoktur ailesine söyleyeceğini yalanları düşünmeye başlarken, sınav sonuçları açıklanması kısa bir süre kala Spellcarf Sihirbazlık okulundan bir mektup alır ve sihirbazlık okuluna davet edilmiştir ailesi sihir okulunu hoş karşılamayacağını düşünür ve yurtdışında okul kazandığını söyler ve sihir ve büyü dolu bir maceraya atılır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 28,128 İmdb: 2.0
 • Ay Lav Yu Tuu Full İzle

  Ay Lav Yu Tuu Full İzle

  2017
  Ay Lav Yu Tuu Full İzle
  Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği ay lav yu filminin devamı olarak 7 sene sonra vizyona giren Ay Lav Yu Tuu filmi nette ilk yerlifilmiizle.net'de. Filmde Tinne köyü İbrahim ve Karısı ile Amerika ile güçlü bağlar kurmaktadır Tinne köyündekiler Amerika'yı Amerikadakiler ise Tinne'yi ziyarete gelen konuyu ele alıyor ve olaylar ve yaşananlar komediye yol açıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 64,853 İmdb: 4.3
 • Ketenpere Full İzle

  Ketenpere Full İzle

  2017
  Ketenpere Full İzle
  Ketenpere filminde dizi ve filmlerin yan rol oyuncularının sorumluluğunu yapan Kalender aynı zamanda dizilerde repliksiz ufak roller oynayarak hayatını sürdürmeye çalışır. Amcaoğlunun imzalattığı senetler yüzünden cezaevine giren Kalender orada çok iyi olduğuna inandığı Vefa Abi ile tanışır ona film projelerinden bahseder ve Vefa ona hapishaneden çıktığı zaman destek olacağının sözünü verir, Kalender cezaevinden çıktıkdan sonra hayatına devam eder ve Vefa Abi'sinin hapisten çıkacağı günü bekler ve olaylar gelişir...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 105,229 İmdb: 4.2
 • Dede Korkut Hikayeleri Deli Dumrul Full İzle

  Dede Korkut Hikayeleri Deli Dumrul Full İzle

  2017
  Dede Korkut Hikayeleri Deli Dumrul Full İzle
  Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Dede Korkut Hikayeleri filminin 2. serisi olan Deli Dumrul filminde Doha oğlu dumrul yaşadığı beylikde bir deli oğlan olarak bilinir diğer insanlara göre farklı düşünüp farklı yaşar babasının bulduğu hiç bir işte başarılı olamaz ve kendi işini yapmak ister, bunun üzerine kimsenin olmadığı bir çölün ortasına köprü yapıp gelen geçenden para almak ister bu köprüyü yaparken bir diğer beyliğin bey kızı ile tanışır ve köpürüyü beraber yaparlar birbirlerine aşık olan bu çifti beklenmedik olaylar karşısına çıkar ve dumrul aşkı için elinden gelen herşeyi yapacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 42,079 İmdb: 5.4
 • Recep İvedik 5 Full İzle

  Recep İvedik 5 Full İzle

  2017
  Recep İvedik 5 Full İzle
  Recep İvedik 5 filminde recep mahalledeki ölmüş bir abisinin yerine olimpiyatlara gidecek olan milli takım sporcularını olimpiyatların düzenleneceği yere kadar götürmek ister bu duruma karşı çıkan fedarasyon başkanı başka bir çare bulamayınca mecbur kalır ve recebe çokta güvenmesede milli takım oyuncularını emanet eder, yolda karınları acıkan oyuncular ve recep karaambar kamyoncular derneğine kuru fasulye yemek için dururlar orada zehirlenen oyuncular olimpiyatlarda yarışamaz hale gelirler recep çare olarak eski kamyoncu arkadaşlarını bir araya toplar ve onlarla birlikte yarışmalara girerler ve olaylar gelişir Recep İvedik 5 full izlemek için yerli film izle platformu yerlifilmiizle.net'i tercih ettiğiniz için teşekkürler...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 119,521 İmdb: 6.4
 • Dört Köşe Full İzle

  Dört Köşe Full İzle

  2017
  Dört Köşe Full İzle
  Sıradan bir gecede farklı nedenlerden, fakat hepsi suçsuz nedenlerle nezeharathaneye atılmıştır. 4 yakın arkadaş olan bu grup artık bu sistemden bıkmış usanmıştır. Bu olay arkadaş gurubunun ilk yaşadığı haksızlık değildir daha öncede bir çok kez haksız yere bedeller ödemişlerdir ve artık bu gidişe bir dur demezlerse bu talihsizlik yakalarını bırakmayacaklarına inanırlar. Bir olan 4 arkadaş herşeyi düzeltebilmek adına bir hırsızlık işine girişmeye çalışırlar ve olaylar gelişir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 68,084 İmdb: 5.0
 • Bahtiyar Bahtıkara Full İzle

  Bahtiyar Bahtıkara Full İzle

  2017
  Bahtiyar Bahtıkara Full İzle
  Küçük bir köyde falcılık yapan Bahtiyar garip bir kişiliktir. Evellinde 36 defa evlenmek isteyip annesinin sayesinde başarılı olamamıştır. Bahtiyar hoca bir şekilde annesini kandırıp evlenmeye oldukça isteklidir. Köye daha önce 2 defa evlenip boşanmış olan dul Pakize taşınır ve bahtiyar hoca ile karşılaşırlar evlenmeyi kafasına takan bahtiyar, pakizeye aşık olmuştur ve onunla evlenebilmek için elinden gelen herşeyi yapar.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 51,481 İmdb: 2.5
 • Ver Kaç Full İzle

  Ver Kaç Full İzle

  2017
  Ver Kaç Full İzle
  İstanbulda hatrı sayılır amatör klüplerden biri olan Kadırgaspor mahalle sakinlerinin destekleriyle geçinmeye çalışmaktadır. Mahallede birlik ve beraberlik içinde büyüyen ve kendileri ile herşeyini paylaşan Sedat ve Fikret Kadırgaspor'a gönül veren ve en büyük destekçilerindendir. Takımın kaderini değiştireceklerine inandıkları Hakan adındaki bir futbolcuyu kulübe transfer etmek isterler fakat bu parayı bulamazlar ve mahallenin büyüklerinden Tevfik Bey eski model arabasını tranfer ücretini karşılaması için hibe eder fakat transfer sezonu bitmek üzeredir ve Sedat sevgiği kızın abisi Reşat'tan transferin parasını borç olarak ister ve alır. Ancak işler Sedat için arabanın çalınması ile çok zor bir duruma girer.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Dram, Yerli Komedi
  İzlenme: 67,387 İmdb: 7.1
 • Deccal 2 Full İzle

  Deccal 2 Full İzle

  2017
  Deccal 2 Full İzle
  İnanışa göre 06.06.2016 yılında doğacak olan bir bebek tüm evrene kaos falalet getirecektir.Bu bebeği doğuracak olan kadın Duygu bebeği hakkında söylenenenlere ve dayatmalara dayanamayıp intahar etmeye kalkışır fakat koas ve felaket getiren bu bebeği şeytan-i tarikat korumamaktadır. Kehanetin sürmesi için venüs tutulduğunda annesi ile aynı kanı taşıyan bir kadından süt emmesi gerekmektedir. Bundan sebeb bebeğin teyzesi olan Öznur şeytanların gözetimi altına girmiştir. Bu kehaneti engellemek için çaba gösteren Türk ve Avrupalı gizli taşkilatlar bebeği bulup olayların önüne geçmek isterler.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Korku
  İzlenme: 17,364 İmdb: 4.2
 • Dede Korkut Hikayeleri Bamsi Beyrek Full İzle

  Dede Korkut Hikayeleri Bamsi Beyrek Full İzle

  2017
  Dede Korkut Hikayeleri Bamsi Beyrek Full İzle
  Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma ve Karabela gibi sevilen projeler ile adından sıkça söz ettiren Burak Aksak TV8 ile anlaşmalı yaptığı tv dizi filminin ilk serisi Dede Korkut Hikayeleri Bamsi Beyrek sitemize eklenmiştir. Filmde rahtmetli Erdal Tosun'dan usta oyuncu Salih Kanyon'a Uraz Kaygılaroğlundan Zeynep Zankonde'ye kadar bir çok usta oyuncu boy gösteriyor. Tv8'e özel yapılan bu film 12 serilik bir dizi filminin ilk serisi olduğu söyleniyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 63,019 İmdb: 0.0
1 2 3 5

SOSYAL AĞLAR